Наказ “Про стан організації навчально-виховного процесу з англійської мови”

Шановні колеги, вчителі англійської мови та батьки!

Нагадуємо, що VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови “Гринвіч” відбудеться 5 грудня 2017 року!
Звертаємо вашу увагу, що прийом заявок на участь у конкурсі продовжено до 13 жовтня включно!
Уся актуальна інформація щодо конкурсів знаходиться на сайті uclever.com, в інформаційному листі, заявці та на сторінці facebook.com/greenwich.konkurs
Бажаємо Вам незабутніх пошуків та радісних перемог разом з конкурсом “Гринвіч” у 2017 році!

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2017/2018 навчальному році

14 грудня 2016 року відбулось засідання шкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови, на якому розглядалися питання наступності у навчанні між Сумською спеціалізованою школою І ступеня № 30 та Олександрівською гімназією. На методичне об’єднання було запрошено заступника директора Олександрівської гімназії Пушко Ірину Ігорівну, яка озвучила основні вимоги до знань та умінь учнів початкової школи, необхідні для успішного вступу та навчання у середній ланці гімназії. Педагоги домовилися про подальшу співпрацю між навчальними закладами.

15492224_1854369791474294_1209320737283903803_n

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

 Тема, над якою працюємо: «Формування комунікативної компетенції під час навчання учнів початкових класів англійської мови за умов особистісно-орієнтованого навчання».

01.11.2016 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови. На засіданні вчителі англійської мови обговорили ряд важливих питань, а саме: особливості вивчення англійської мови в початкових класах згідно нової концепції початкової школи, дотримання орфографічного режиму при веденні зошитів з англійської мови, участь батьків у навчально-виховному процесі та їх співпраця з вчителем, аналіз вхідних контрольних робіт. Вчителі Матвієнко О.О. та Сазонова Н.Є. звітували про проходження курсів підвищення кваліфікації при СОІППО. Також педагоги акцентували увагу на тому, що здоров’я дитини є невід’ємною складовою успішності учня.

img_3093 img_3100

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 є школою з поглибленим вивченням англійської мови.

Кафедра англійської мови налічує 9 педагогів. Для вивчення англійської мови класи поділяються на 3підгрупи, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід. Кабінети оснащені сучасними технічними засобами.

Стрімкий розвиток сучасних технологій диктує нові вимоги для тих, хто намагається йти в ногу з часом. Володіння англійською є невід’ємним атрибутом успішної людини, тому швидко зростає потреба у вивченні англійської мови.

Ефективність раннього початку вивчення іноземної мови не викликає сумнівів, тому що мова, вивчена в дитинстві, розкриває мовні й комунікативні здібності учня. Вчителі англійської мови розвивають в дітей позитивну мотивацію до її вивчення та приділяють особливу увагу розвитку здатності спілкуватися іноземною мовою.  Тому на  уроках англійської  мови педагоги використовують імітативно-ігрові технології, інсценування, інтерактивні обговорення, «мозковий штурм», творчі навчальні завдання, які включають завдання на розвиток навичок говоріння, читання, аудіювання та письма; створюють навчальні ситуації, які наближають дітей до реальних життєвих обставин. Учні виступають у ролях  кореспондентів, офіціантів і відвідувачів кафе, продавців  та покупців, полісменів та гостей міста. У командних іграх вони можуть бути членами родини і обговорювати, які речі їм потрібно купити або колективно складають план підготовки до вечірки, обговорюють меню, тощо.

Через вивчення англійської мови  відбувається пізнання народу, його культури, ментальності, способу життя. Під час проведення Тижня англійської мови проходить фестиваль творчих мініатюр, конкурси, вікторини та шкільний тур олімпіади з англійської мови.  Влітку, під час роботи пришкільного табору, з учнями щодня  проводяться хвилинки англійської мови,  свято інсценованої англійської пісні. До закладу запрошуються волонтери, які знайомлять школярів з історією, традиціями та побутом англійців.

kafedra-angl-movy