Нове Шкільне Харчування – це проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.

Метою програми “Нове шкільне харчування” є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. У рамках проекту було розроблено “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.

Ми прагнемо покращити харчування у нашій школі, тому запрошуємо Вас доєднатися до участі у голосуванні щодо вибору страв за посиланням нижче.

Голосувати

1 березня у закладі відбулось засідання комісії з бракеражу продуктів харчування та продовольчої сировини. Комісія розглянула продукти харчування, супровідні документи та сертифікати якості на продукти, що постачаються в заклад, зокрема, молочну продукцію: пастеризоване молоко, сметану, сир кисломолочний, твердий сир, масло солодковершкове. Дана продукція виробляється Сумським молокозаводом, торгівельною маркою «Добряна», що є місцевим виробником молочної продукції.
Комісія дійшла висновку, що дані документи відповідають усім вимогам, що висуваються до постачання продуктів харчування, та вимогам чинного законодавства.

Зміни до РПЗ овочі 2019

РПЗ 538000,00 м_ясо

Наказ “Про аналіз стану організації харчування учнів у І семестрі 2018-2019 навчального року”

Наказ “Про організацію харчування учнів закладу у 2018-2019 навчальному році”

Наказ “Про створення комісії з бракеражу продуктів харчування та продовольчої сировини”

Наказ “Про створення громадської комісії з контролю за якістю харчування у навчальному закладі у 2018-2019 навчальному році”

Дегустування страв 22.11.2018

Традиційно у нашій школі проводиться дегустація батьками страв шкільного сніданку та обіду. Така форма взаємодії дозволяє максимально врахувати запити батьків та дітей щодо смачного та здорового харчування.

Перспективне двотижневе меню для учнів на 2018-2019 навчальний рік

Дегустування страв 15.11.2017

Наказ “Про організацію харчування учнів закладу у 2016-2017 навчальному році”

Наказ “Про дотримання норм харчування”

Вже традиційним стало проведення у закладі дегустування обідніх страв школярів. 4-5 жовтня батьки мали змогу скуштувати їжу, висловити свої побажання адміністрації, поспілкуватися з працівниками харчоблоків. На дегустування були запрошені представники кожного класу. Батьки щиро дякували за можливість скуштувати страви, що входять до шкільного меню, та висловили довіру щодо якості харчування у школі.

degustuvannya