Наказ про заходи щодо запровадження Нової української школи

Презентація Закону про освіту

Презентація Концепції Нової української школи

10 способів проведення опитування на уроках

Модельна навчальна програма для 1 класу

Нова українська школа: Проект Державного стандарту початкової освіти

Методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури у 2017/2018 навчальному році

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2017/2018 навчальному році

Проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти

Особливості впровадження та реалізації оновленої програми «Фізична культура» для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладівНаказ “Про проведення Тижня початкових класів”

«Нова українська школа не може відбутися без учителя, який володіє сучасними методами викладання, вміє спілкуватися з поколінням дітей, які краще за дорослих розуміються на цифрових технологіях.»  – зазначає міністр освіти Лілія Гриневич

Одним з основних завдань педагогів школи є створення ситуації успіху для кожного школяра .А це можливо через формування ключових компетентностей. . Для вдалого  формування в учнів ключових компетентностей традиційні форми навчання, що мають найчастіше репродуктивний характер, переорієнтовуються на освоєння знань, умінь та ставлень, які потрібні сучасній людині впродовж життя. Тому вчителі нашої школи у своїй роботі широко використовують нетрадиційні форми навчання як то екскурсії, віртуальні подорожі, навчально-виховні проекти, інтегровані,  бінарні  уроки із застосуванням ІКТ, використовують інноваційні методи та прийоми навчання ,створюючи  умови для  співпраці  учнів у парі, групі, колективі.

img_0863 img_0866