Чому діти в школі на одних уроках нудьгують та ловлять ґав? А на інших захоплено слухають – і, як результат, розуміють предмет краще? Тому що вчитель зумів зацікавити та включити дитину в активну роботу, донести інформацію зрозуміло та задіяв усі канали сприйняття дитини – зір, слух, тактильні відчуття.

Сучасний учитель не обмежений лише підручником. У нього з’явилися помічники – мультимедійні засоби навчання. В електронних підручниках нового покоління (електронних освітніх ігрових ресурсах – ЕОІР) вдало поєднуються тексти, аудіо, малюнки, анімація та інтерактивні завдання, створені у формі гри.

  • Видавництво «Розумники» розробило 16 тисяч інтерактивних завдань для початкової школи з предметів «Українська мова» та «Математика». Також триває розробка підручників «Я досліджую світ» і «Мистецтво».
  • Електронні освітні ресурси видавництва «Розумники» мають гриф Міністерства освіти і науки України та рекомендовані до використання у закладах освіти. Завантажити гриф
  • Апробовані в рамках всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids).
  • Теми та завдання ЕОІР відповідають чинній навчальній програмі. Також електронні ресурси можна застосовувати у класах, де діти навчаються за авторськими методиками.
  • Ігрова форма подання матеріалу в ЕОІР повністю відповідає принципам НУШ.
  • Електронні ресурси можна використовувати як фронтально – на дошці, так і індивідуально, коли учні працюють за власними комп’ютерами, а вчитель переглядає відповіді в «Електронному журналі».

Каталог електронних ресурсів  

Школи, які використовують ЕОІР, є учасниками всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids). Для старту в проекті учителю достатньо мати «Smart-кейс» із доступом до програмного забезпечення, «Особистого кабінету» та «Електронного журналу».

Мета проекту – зробити навчання у початковій школі сучасним, поєднавши комп’ютерні технології та традиційні засоби навчання.

Фрагмент уроку в класі «Розумники» у київській школі №106 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Наразі учасниками проекту є 800 учителів та 6500 учнів з усієї України. Учнями вже виконано 2 500 000 завдань.

Статистика онлайн

Географія проекту

Інноваційні технології в школі

Міні-проект. Чи можна пити воду з крана 

Майстер-клас Хохлової Л.В.