Наша колега на Алеї слави. Вітаємо!

Якщо ще хто не знає, то розповідаємо, що в Сумах є своя Алея слави, зокрема – Алея слави кращих освітян міста. Створена вона спільними зусиллями міської організації профспілки освіти і науки України та управління освіти і науки Сумської міської ради ще у 2010 році. Зірку слави сумські педагоги отримують за особистий внесок у розбудову освітньої галузі, активну участь у навчанні і вихованні підростаючого покоління, яких визнали і поважають трудові колективи загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів міста. Гідних бути «славетними» обирає президія міського профспілкового комітету за відповідними клопотаннями від закладів освіти міста і вручає про це спеціальне посвідчення безпосередньо перед Днем працівників освіти.

Нинішнього року таке визнання отримала вчитель початкових класів вищої категорії нашої школи, тренер з підготовки учителів до роботи за програмами НУШ в Сумах Оксана Володимирівна Бойко. За №123 пані Оксана отримала свою «зірку» на Алеї слави сумських освітян.

Вітаємо з визнанням Оксану Володимирівну! Зичимо неймовірно яскравого сяйва її зірці, та ще й такого, щоб промені від неї сягали всієї України.

Творчий звіт вчителів

Формування здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках фізичної культури за допомогою спортивних ігор

Використання інформаційно – комунікаційних технологій  на уроках в початковій школі як засіб активізації пізнавальної діяльності

Розвиток творчої компетентності молодшого школяра