5b6ea2_88404abc6189442b815849a5a4563706

 

23 листопада в нашому дитячому об’єднанні відбулася зворушлива подія, якої з нетерпінням очікували Мудрики. На урочистій Посвяті в Раду Мудрономії були присутні представники від 3-4 класів, шкільний психолог Марина Григорівна, шкільний бібліотекар Олена Володимирівна.
На свято завітала директор школи Лариса Миколаївна. Вона звернулася до Мудриків зі словами привітання, підкреслила, що Рада Мудрогномії робить багато важливих справ, побажала активістам школи натхнення та розповіла, що про діяльність «Країни Мудрогномії» знають не тільки у місті, а й на Всеукраїнському рівні.
За традицією урочисту Посвяту проводили Президент парламенту об’єднаних класів класичної гімназії Максим Луцик та представники парламенту Настя Клюєва та Антон Плекан: випускники та активісти нашої школи.
Мудрики виступили перед присутніми зі «Словом Мудриків», відбулася церемонія вручення знаків належності до Ради Мудрогномії, пролунала Урочиста обіцянка.
Після урочистої частини присутнім подарували свій яскравий виступ юні театрали. Не обійшлося і без рухливих розваг. Танцювальний флеш-моб, який здійснили вихованці хореографічного гуртка та підтримали всі діти, весела гра на прискорення рухів ще вище підняли планку настрою. А завершилась подія спільниою музичною імпровізацією «Трік-трак» з повітряними кульками.
Ця подія поєднала у собі урочистість, прояв талантів, рухливу активність і, таким чином, вдалося створити справжнє свято!

На третьому тижні вересня у дитячому об’єднанні «Країна Мудрогномія» відбулися вибори у Раду Мудрогномії. 21 вересня виборцям був представлений новообраний склад Мудриків. Бажаємо успіху нашим активістам. Попереду на них чекає багато важливих корисних справ.

21 вересня відбулася перша зустріч новообраного складу Ради Мудрогномії, яка проходила у форматі рухливої гри «Промінці дружби». Керівнику Ради Мудрогномії Бойко Г.М. допомагали шкільний бібліотекар Власенко О.В. та шкільний психолог Захарченко М.Г. у якості навігаторів.
Команди Мудриків виконували різноманітні завдання, розшукували заховані літери, з яких потрібно було утворити слова. Наприкінці гри члени Ради Мудрогномії озвучили основну мету Ради Мудрогномії: «Спільно й весело цікаві зробимо корисні справи».

Виникла ідея створити на шкільному подвір’ї екологічно-природничий куточок для проведення уроків у природі. До Дня Землі приурочено здійснення першого кроку: облаштування обраної ділянки на шкільному подвір’ї. До посадки саджанців дерев долучилися й Мудрики. Головне, щоб тоненькі паростки прижилися, піднялися. Наступним кроком стане встановлення лавочок та «кафедри» для вчителя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жителі країни Мудрогномії долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка тривала з 2 по 22 квітня. У цьому році вона була направленя на допомогу дітям з вадами слуху. Хоч канікули урвали процес збору коштів, але незважаючи на це, в останні дні цього тижня діти та батьки деяких класів активно долучилися до акції. До Всеукраїнського фонду ми перерахували лише частину зібраних коштів .
Увага! До 24 квітня в нашій школі ще продовжиться збір коштів, які ми хочемо перерахувати на допомогу Сумським спеціальним школам, де навчаються дітки з вадами слуху та зору. Вважаємо, що адресні благодійні внески – це правильний шлях благодійної допомоги.
Дякуємо всім, хто відгукнувся! Дякуємо всім небайдужим!

Серед різнобарв’я заходів, що відбуваються в нашій школі, особливе місце займає Посвята в Раду Мудрогномії, що відбулася 8 грудня 2017 року. Протягом жовтня та листопада Мудрики поступово готуються до цієї урочистої події. За традицією свято відбувається в гостинному залі Палацу дітей та юнацтва.
Вже 12-й рік поспіль Посвяту в Раду Мудрогномії проводять президент Організації Об’єднаних класів Класичної гімназії та представники парламенту старшокласників, які у свій час навчалися в нашому навчальному закладі і, як правило, теж були Мудриками.
Гімн школи, виступ зі «Словом Мудриків», звернення до дітей заступника директора з НВР Гребень М.В. та соціального педагога Антонової Л.А., Урочиста Обіцянка та церемонія пов’язування хустинок надали цій події піднесеного та хвилюючого забарвлення. Яскравим подарунком на завершенні урочистої частини свята став виступ призера міського конкурсу «Чисті роси» вокального ансамблю «Велика перерва» з чудовою пісенькою «Чомучки». На заврешення ігротехники ПДЮ провели з учасниками заходу веселу ігрову програму.

 

Увага! Увага!

13 та 16 листопада було здійснено

перевірку шкільної форми

  серед учнів 1-2 класів

 

Результати подані в таблиці

 

Клас Кількість

присутніх учнів

Кількість зауважень Показник дотримання форми (%) Кількість балів
1-А 29 100 % 10+1
1-Б 28 3 89 % 9
1-В 27 1 96 % 10
1-Г 32 100 % 10+1
2-А 31 3 96 % 10
2-Б 29 100 % 10+1
2-В 31 100 % 10+1
2-Г 26 100 % 10+1

 

Таблиця показує, що є класи, у яких всі учні дотримуються вимог щодо шкільної форми. І дійсно, заходячі  до 1-А, 1-Г, 2-Б, 2-В та 2-Г класів одразу видно, що це учні школи «Унікум». Та і серед інших класів зустрічаються тільки окремі випадки порушень щодо шкільної форми.

Перевірка також показала, що учні та батьки 1-2 класів більш відповідально відносяться до шкільної форми.

26 жовтня у 1-В класі відбулася «Посвята у Мудрунчики». Першокласники виконавши ряд цікавих завдань та зустрівшись із різними казковими героями , довели що вони є достойними учасниками казкової країни Мудрогномії.  Свято пройшло весело і подарувало всім безліч позитивних емоцій.​

           

 

 

 

 

 

З 2 по 6 жовтня в школі проходив Тиждень правових знань «Знай свої права та виконуй  свої обов’язки»

3.10.17 відбулися Асамблеї 3-х та 4-х класів, на яких Мудрики виступили з інформаційним повідомленням «Захист прав дитини».  Членам дитячого об’єднання був представлений новообраний склад Ради Мудрогномії, а  також нагороджені грамотами та призами учасники творчого конкурсу «Історія про кота».

Упродовж тижня в класах пройдуть виховні заходи, години спілкування та практичні заняття, що висвітлять основні моменти, пов’язані з правами та обов’язками дитини.

 

 

 

 

 

 

 

 

З 18 по 22 вересня в нашому дитячому об’єднанні «Країна Мудрогномія» відбуваються вибори. У дитячих колективах 3-4 класів проходять засідання, на яких за результатами виборців формується новий склад Ради Мудрогномії. Маємо надію, що ті якості, які повинні враховувати виборці, віддаючи свій голос з кандидата, допоможуть сформувати дієвий та відповідальний склад Мудриків.

«Країна Мудрогномія» об’єднує учнів 2-4 класів.

       Назва країни пов’язана з казковими персонажами – гномами. Невеличкі на зріст, грайливі, щирі, працьовиті, вони невтомні у пошуках та зберіганні скарбів. Багатства, які «добувають» жителі «Країни Мудрогномії» – це доброта, чуйність, наполегливість, готовність допомагати іншому, прагнення до порозуміння.

      Емблемою жителів «Країни Мудрогномії» є привітний гном – символ радості, який оберігає дітей від впливу негативної енергії.

     У одній руці він тримає ліхтарик з вогником, що випромінює сонячну енергію дитинства та означає освітлений шлях до знань і відкриттів. У іншій його руці діамант, що символізує прагнення жителів «Країни Мудрогномії» до участі у корисних та добрих справах, а його яскраві грані є символом творчості та різноманітних здібностей кожної дитини.

    Діяльність дитячого об’єднання «Країна Мудрогномія» реалізується через комплексну гру, яка для кожної вікової категорії дітей молодшого шкільного віку має свою тематичну спрямованість. Це надає додаткового казкового чи романтичного забарвлення шкільному життю, стимулює прагнення дітей до саморозвитку, в ній поєднуються індивідуальні та колективні методи залучення учнів до творчих та корисних справ на рівні дитячих колективів. Гра охоплює увесь спектр позанавчальної життєдіяльності дитячого колективу класу.

      Закони жителів «Країни Мудрогномії»

 • Закон дружби

 • Закон доброти

 • Закон взаємоповаги

 • Закон творчості

 • Закон участі у корисних та добрих справах.

  Рада Мудрогномії

     Рада Мудрогномії – орган управління дитячим об’єднанням, що обирається на основі голосування учнів 3-4 класів під час виборчої кампанії і діє протягом навчального (учбового) року.

     Рада поділяється на три клуби: «Серйозики», «Живчики», «Шустрики». Мудрики кожного клубу мають хустки певного кольору.

  Орган управління казковою країною має свою символіку:девіз; емблему, пісню.

    Протягом жовтня та листопада відбуваються учбові засідання, на яких  Мудрики вивчають символіку, традиції Ради, обговорюють та засвоюють обов’язки члена Ради Мудрогномії, вчаться працювати в групах та колективно приймати рішення.

    Особлива увага приділяється формуванню та розвитку ділових якостей активіста.

     Мудрики здійснюють у школі важливу практичну діяльність. Їх об’єднує спільна мета – брати участь та організовувати корисні справи.

     На підсумковій асамблеї у травні місяці Мудрики звітують перед виборцями, члени дитячого об’єднання оцінюють діяльність Ради Мудрогномії за виборчий період.

  12341241_1690848637826411_3550110245187666760_n

  Список СОВЕТА МУДРОГНОМИИ

  2016-2017 УЧЕБНОГО ГОДА

   

  1. Алещенко Ярослав (3-В)
  2. Бокова Элиза           (4-А)
  3. Бондаренко Егор (4-А)
  4. Грызун Алиса (3-Д)
  5. Дедюшева Алёна (4-А)
  6. Диденко Анжелика  (3-Б)
  7. Дубровский Егор  (4-Г)
  8. Дудка Мария   (4-В)

  9   Дука Александра            (3-Г)

  1. Загута Рената (4-Д)
  2. Заика Мария    (4-Д)
  3. Замятин Даниил (4-Г)
  4. Иваненко Егор    (4-Б)
  5. Кобычева Мария (4-Б)
  6. Ковтун Арсений (4-Г)
  7. Конев Тимофей (3-А)
  8. Костель Тимофей (3-Г)
  9. Круподёрова Кристина (3-Г)
  10. Левченко Маргарита (4-В)
  11. Мельникова Диана (3-Б)
  12. Микула Арина (4-В)
  13. Никонорова Анна (3-Б)
  14. Пазинич Эмилия (3-А)
  15. Пилецкая Дарина (3-В)
  16. Посна Марьяна (3-Д)
  17. Рябченко Александра (4-Д)
  18. Свистунова Елизавета (4-Б)
  19. Слюсаренко Артём (3-Д)
  20. Сотникова Валерия (4-А)
  21. Чубковец Иван (3-Д)
  22. Чугай Кристина (3-В)

  32.Чуричканич Ксения        (3-Д)

 Довгоочікувана подія – Посвята в Раду Мудрогномії відбулася 21.12.16 року.

На святі були присутні представники 3-4 класів, адміністрація, батьки. У проведенні заходу за традицією брали участь члени парламенту ООК Олександрівської гімназії, які 7 років тому теж входили до складу нашого шкільного активу. Мудрики виступили зі Словом Ради. Урочисто пройшла церемонія пов’язування хустинок. Мудриків привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Н.О. Підопригора,  побажали успіхів юним активістам  практичний психолог та соціальний педагог, яких  теж було прийнято в почесні члени Ради Мудрогномії та пов’язані хустки.  Свято пройшло урочисто й зворушливо.

 dscn8189 dscn8193 dscn8210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Екскурсія ради Мудрогномії

17 лютого члени Ради Мудрогномії здійснили поїздку до аллеї Слави воїнів, що загинули в АТО. Діти мали змогу побачити портрети тих героїв, які положили своє життя заради незалежності та єдності України. Алещенко Ярослав возложив квіти на могили загиблих. Діти із щирістю в серцях вшанували світлу пам’ять наших героїв.

Учні також віддали данину вдячності бійцям, що загинули в Другій світовій війні й поховані в братській могилі.

Мудрики також дізналися про деякі сторінки минулого міста Суми, що пов’язані з унікальною Липовою алеєю, яка входить до природно-заповідного фонду України.

DSCN8456 DSCN8461 DSCN8463