Ця екологічна дата вважається днем захисту не лише китів, але й усіх морських ссавців і різних інших живих істот, що мешкають в морях і океанах нашої планети. Цей День був заснований у 1986 році, коли набув чинності мораторій на китовий промисел, введений Міжнародною китовою комісією (МКК).Цей мораторій дійсний і сьогодні. Він означає, що у всьому світі заборонено полювання на китів, а також торгівля китовим м`ясом. Нині промисел китів дозволений виключно для задоволення потреб корінного населення (так званий, аборигенний) та вилучення китів у наукових цілях за спеціальними дозволами урядів–членів МКК.
У цей день ми в 3-А провели наступні заходи: продивились презентацію “10 цікавих фактів про китів”,прочитали чудову” Казку про кита”, склали загадки про неабияку цю тварину та виготовили оригамі ,написавши на них побажання людям не ображати китів та дельфінів.А на математиці ми розв’язували задачі з даними про цих надзвичайних морських мешканців.
Отже, День китів — це привернення уваги громадськості, представників влади і всього людства до питань захисту цього унікального виду і взагалі усіх морських ссавців. Інтенсивне і нещадне винищення морських ссавців і, зокрема, китів, що продовжується вже більше ніж 200 років, згубно позначається на їх чисельності — багато представників цього ряду опинилися на межі зникнення.Ось таким чином і ми долучились до всесвітньої проблеми.