У закладі освіти КУ ССШ І ступеня №30 «Унікум» вивчення англійської мови є одним з пріоритетів. У рамках проєкту мультилінгвальної освіти «Англійська з задоволенням» вже становиться традицією проведення табору вихідного дня Camp Excite з волонтерами Корпусу миру та європейськими волонтерами. Учні змістовно проводять вихідний день, застосовують та вдосконалюють свої навички володіння англійською мовою. Це завжди безліч позитивних емоцій та задоволення від спілкування з носіями мови.

Видео Camp Excite

02 квітня 2019 року на базі ССШ № 30 «Унікум» відбулася міська олімпіада з англійської мови серед учнів 4-х класів, у якій взяли участь 30 представників закладів освіти. З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся волонтер Корпусу Миру Сан Йо Лен, який поділився цікавими фактами життя в Сполучених Штатах Америки та побажав усім значних успіхів у вивченні англійської мови, яка є невід’ємного частиною успішного життя сучасної особистості.
Творчий колектив педагогів разом з обдарованими учнями закладу ССШ № 30 «Унікум» підготували інтерактивну церемонію відкриття англомовних змагань, танцювальний флеш-моб, приємні сюрпризи-подарунки для учасників. Гості святкового концерту відмітили високий рівень її організації та проведення.
Учні 4-х класів змагались у виконанні лексико-граматичного тесту, у написанні творчої письмової роботи та вмінні непідготовленого ситуативного мовлення.
Компетентне журі зазначило, що якість та рівень підготовки та володіння іноземною мовою, який учасники олімпіади продемонстрували під час кожного туру, значно зріс. Юні знавці англійської творчо й оригінально представляли свій життєвий досвід та ініціативність у комунікативних ситуаціях, активно запрошуючи журі до діалогу.
Призерами олімпіади з англійської мови серед учнів 4-х класів стали наші учні:
• І місце – Міщенко Поліна (ССШ № 30 «Унікум»).
• ІІ місце – Хоруженко Тетяна (ССШ № 30 «Унікум)
Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів та широких життєвих можливостей його реалізувати!

Завершилася Всеукраїнська олімпіада «На Урок» з англійської мови. Наші учні 3 та 4 класів активно долучилися до цієї події. В результаті маємо 111 переможців. Серед третіх класів найактивнішими були учні 3-А та 3-В класів, а серед четверокласників – учні 4-А та 4-В класів. Пишаємося вами! Так тримати!

Підручники з англійської мови для першачків.

Як навчити дитину говорити англійською?

       Чи задумувались Ви коли-небудь над тим, як вчиться говорити маленька дитина? Чи підраховували Ви кількість допущених помилок у мовленні дитини, і скільки разів Ви виправляли її? Безліч разів. Але оскільки наше мислення безперервне і постійне, так і наше мовлення може бути безперервним. Виправляючи дитину, ми не помічаємо, що маля не відразу засвоює правильне слово.
А коли починається вивчення іноземної мови, чомусь очікується, що дитина повинна засвоїти нові слова відразу ж, почувши їх всього кілька разів, більшість з яких не тільки нові, а ще й не асоціюються у неї ні з чим.
Турботливі батьки проявляють ініціативу і записують дітей до репетиторів. Дуже схвально. Та 2 – 3 заняття на тиждень, як показує практика, не вирішують проблему. Як би не викладався вчитель, а без щоденних регулярних занять успіху можна досягти років через 7 – 10. Так, не дивуйтесь, багато втрачається за 2 – 3 дні перерви між заняттями, коли немає іншомовного спілкування.
Як один із шляхів вирішення цього питання пропоную батькам спілкуватися з дитиною на англійській мові. Почніть з простого – привітань вранці, по телефону, прощань при розставанні. Не турбуйтесь про рідну мову, нею діти розмовлятимуть з друзями та знайомими.
Надаємо коротенький список привітань, який при бажанні можна розширити і вдосконалити.
Hello! Hi! – Привіт!
Hello, everyone! – Привіт усім!
How are you? – Як поживаєш?
I’m fine, thanks. – Дякую, добре.
And how are you? – А ти як?
I’m very well, too. – Я також дуже добре.
I’m glad to meet you. – Радий зустрітися з тобою.
Nice to meet you, too. – Я також радий зустрітися з тобою
I’m glad to greet you. – Радий привітати тебе.
Good morning! – Доброго ранку!
Good afternoon! – Доброго дня!
Good day! – Доброго дня!
Good evening! – Доброго вечора!
Goodnight! – Добраніч!
Goodbye! – До побачення!
Bye! – До побачення!
See you soon. – Незабаром побачимося.
See you! – До побачення! Побачимося!
See you later! – До зустрічі!

Take care! – Тримайся!
Take care of yourself! – Бережи себе! Будь здоровий!

06.06.2018 наші “Super Friends”(загін англійської мови) мали дуже цікаву зустріч з волонтером Корпусу Миру Беном Стюартом. Діти з величезним задоволенням грали в ігри та спілкувалися англійською мовою.

Наказ “Про стан організації навчально-виховного процесу з англійської мови”

Шановні колеги, вчителі англійської мови та батьки!

Нагадуємо, що VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови “Гринвіч” відбудеться 5 грудня 2017 року!
Звертаємо вашу увагу, що прийом заявок на участь у конкурсі продовжено до 13 жовтня включно!
Уся актуальна інформація щодо конкурсів знаходиться на сайті uclever.com, в інформаційному листі, заявці та на сторінці facebook.com/greenwich.konkurs
Бажаємо Вам незабутніх пошуків та радісних перемог разом з конкурсом “Гринвіч” у 2017 році!

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2017/2018 навчальному році

14 грудня 2016 року відбулось засідання шкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови, на якому розглядалися питання наступності у навчанні між Сумською спеціалізованою школою І ступеня № 30 та Олександрівською гімназією. На методичне об’єднання було запрошено заступника директора Олександрівської гімназії Пушко Ірину Ігорівну, яка озвучила основні вимоги до знань та умінь учнів початкової школи, необхідні для успішного вступу та навчання у середній ланці гімназії. Педагоги домовилися про подальшу співпрацю між навчальними закладами.

15492224_1854369791474294_1209320737283903803_n

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

 Тема, над якою працюємо: «Формування комунікативної компетенції під час навчання учнів початкових класів англійської мови за умов особистісно-орієнтованого навчання».

01.11.2016 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови. На засіданні вчителі англійської мови обговорили ряд важливих питань, а саме: особливості вивчення англійської мови в початкових класах згідно нової концепції початкової школи, дотримання орфографічного режиму при веденні зошитів з англійської мови, участь батьків у навчально-виховному процесі та їх співпраця з вчителем, аналіз вхідних контрольних робіт. Вчителі Матвієнко О.О. та Сазонова Н.Є. звітували про проходження курсів підвищення кваліфікації при СОІППО. Також педагоги акцентували увагу на тому, що здоров’я дитини є невід’ємною складовою успішності учня.

img_3093 img_3100

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 є школою з поглибленим вивченням англійської мови.

Кафедра англійської мови налічує 9 педагогів. Для вивчення англійської мови класи поділяються на 3підгрупи, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід. Кабінети оснащені сучасними технічними засобами.

Стрімкий розвиток сучасних технологій диктує нові вимоги для тих, хто намагається йти в ногу з часом. Володіння англійською є невід’ємним атрибутом успішної людини, тому швидко зростає потреба у вивченні англійської мови.

Ефективність раннього початку вивчення іноземної мови не викликає сумнівів, тому що мова, вивчена в дитинстві, розкриває мовні й комунікативні здібності учня. Вчителі англійської мови розвивають в дітей позитивну мотивацію до її вивчення та приділяють особливу увагу розвитку здатності спілкуватися іноземною мовою.  Тому на  уроках англійської  мови педагоги використовують імітативно-ігрові технології, інсценування, інтерактивні обговорення, «мозковий штурм», творчі навчальні завдання, які включають завдання на розвиток навичок говоріння, читання, аудіювання та письма; створюють навчальні ситуації, які наближають дітей до реальних життєвих обставин. Учні виступають у ролях  кореспондентів, офіціантів і відвідувачів кафе, продавців  та покупців, полісменів та гостей міста. У командних іграх вони можуть бути членами родини і обговорювати, які речі їм потрібно купити або колективно складають план підготовки до вечірки, обговорюють меню, тощо.

Через вивчення англійської мови  відбувається пізнання народу, його культури, ментальності, способу життя. Під час проведення Тижня англійської мови проходить фестиваль творчих мініатюр, конкурси, вікторини та шкільний тур олімпіади з англійської мови.  Влітку, під час роботи пришкільного табору, з учнями щодня  проводяться хвилинки англійської мови,  свято інсценованої англійської пісні. До закладу запрошуються волонтери, які знайомлять школярів з історією, традиціями та побутом англійців.

kafedra-angl-movy

 

оголошення

05-03-2020
12-03-2020
 
                     

веб-сайт проєкту

телеграм канал 

бот

@stopdrugsbot 

     
05-05-2020
21-05-2024
16 лютого 2024 року учні 2-Д та 2-В класу разом з вчителем початкових класів Безлепкіною Мариною Олександрівною та директором СПШ #30 "Унікум" Сопіною Ларисою Миколаївною стали учасниками телемосту -  "Єднаємось заради Перемоги!".
 Телеміст об'єднав Тернопільську, Львівську, Донецьку, Черкаську, Сумську та Волинську області. Діти з різних куточків нашої держави розповідали про особливості навчання під час війни, а також обмінювалися досвідом волонтерської діяльності.
Єднаємось заради Перемоги!
Разом ми сила!
Слава Україні!
Героям Слава!