Педагогіка партнерства

18.09.2020 відбулась батьківська конференція в застосунку Microsoft Teams .

Сьгодні у #1Унікальні відбулися батьківські збори з елементами тренінгу. Ми приклад для дітей в усьому, тому ми практично відпрацювали тактильні способи привітання один з одним з метою формування комунікативної компетентності батьків і дітей .Попрацювали з цеглинками лего та перед сприйманням нової інформації налаштували роботу мозку нейробікою. Використали ще декілька інтерактивних вправ , для того щоб краще зрозуміти свою дитину. Ділилися власним досвідом один одним у вихованні.

У 3-Б класі відбулись нетрадиційні батьківські збори. Без допомоги батьків учитель не в силі донести до сердець та розуму дітей усе те, що вони хочуть бачити у своїх дітях. Активна співпраця з батьками забезпечує міцне партнерство. У затишній атмосфері батьки комфортно та продуктивно спілкувалися, вільно обговорювали проблеми та висловлювали свої думки.

20 вересня у закладі відбулась батьківська конференція, на якій обговорювалися підсумки роботи СМГО Джерело» за минулий рік, питання формування бюджету школи на 2018-2019 навчальний рік. На конференції були присутні представники батьківських комітетів всіх класів, адміністрація та педагоги школи .