До уваги батьків

майбутніх першокласників!

Прийом заяв та документів про зарахування дітей
до 1 класу буде здійснюватися

з 03.05.2022 по 31.05 2022

за адресою: вул. Рибалка, 7.
Документи подають батьки або особи, що їх замінюють
(з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)
Графік прийому
 документів для зарахування до 1 класу

Вівторок            14:0018:00

Середа               09:0013:00

Четвер               14:0018:00

П’ятниця            09:0013:00

Можлива електронна подача документів. Посилання на покрокову інструкцію

У разі подання документів в електронному вигляді, до 31.05 необхідно підтвердити документи оригіналами надавши їх безпосередньо до закладу.

Перелік документів:

• заява (пишеться у закладі власноруч);
  • свідоцтво про народження дитини та його копія;
  • оригінал або копія медичної довідки 086 1/0.

(Враховуючи ситуацію, її можна буде додати до 25 серпня (при умові, що Україна вийде з військового стану);

• Копія картки щеплень 063-у (завірена лікарем)
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування

(за місцем проживання на території обслуговування закладу освіти; діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу освіти; випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

У зв’язку із запровадженням воєнного стану, та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до  1 класу буде враховано, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають якогось із вищезазначених документів,  зарахуються до закладу освіти без їх подання.

Документи подають батьки або особи, що їх замінюють (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)

Право на першочергове зарахування мають:

1. Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене.
  2. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі.
  3. Діти працівників цього закладу освіти.

Територія обслуговування КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 «Унікум» Сумської міської ради.

Вулиці:

• Івана Сірка №12, №12/1, №12/2,

• Харківська №1, №1/1, №3, №3/1, №3/2,

• Новомістенська №10, №10-А, №10-Б,

• Рибалка №8.

Рішення СМР Про ведення обліку дітей дошкільного шкільного віку та учнів у СТГ від 19.02.2021 №104

Наказ “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Ротація класних керівників

10 порад психолога батькам майбутнього першокласника

1. РОЗПОВІДАЙТЕ ПОЗИТИВНІ ІСТОРІЇ ЗІ СВОГО ШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ.
  2. НЕ РОБІТЬ АКЦЕНТ НА ОЦІНКАХ.
  3. НЕ ЛЯКАЙТЕ ШКОЛОЮ.
  4. КУПУЙТЕ ШКІЛЬНЕ ПРИЛАДДЯ РАЗОМ З ДИТИНОЮ.
  5. ГРАЙТЕ В ШКОЛУ
  6. ПОЧИНАЙТЕ ЖИТИ ЗА НОВИМ РОЗПОРЯДКОМ ДНЯ.
  7. ПОДРУЖІТЬ МАЛЯ З ГОДИННИКОМ.
  8. БІЛЬШЕ КОМАНДНИХ ІГОР.
  9. ТРЕНУЙТЕ УВАГУ І ПАМ’ЯТЬ.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Настанови МОЗ