Про цінність ментального здоров’я та піклування про нього можна дізнатися також:

Спеціальна сторінка – http://howareu.com

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

Поради для батьків групи смерті

Безпека на вулиці

Чому діти стають важкими у вихованні

Поради психолога: як вберегти дітей від “ігор смерті” та небезпечних флешмобів в інтернеті

Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України 22.05.2018 (1)

Про оптимізацію діяльності працівників психологічної служби

 Етичний кодекс психолога

 

 

День безпечного інтернету

Кожного року 8 лютого відзначається День безпечного інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили в мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.  

 

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада Міжнародний день Толерантності. У рамках відзначення Дня Толерантності проведено акцію “Квітка Толерантності” з метою показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріпити знання учасників про компоненти толерантності, удосконалити вміння толерантного спілкування. Вихователі групи подовженого дня провели онлайн виховні години для учнів 1-4 класів під час яких висвітлено поняття Толерантності та його значення в житті кожного. Також виготовити “Квітку Толерантності”, на пелюстках якої було розкрито риси толерантної людини.

Психологічною службою закладу було проведено практичне заняття «Ми хочемо бути жителями толерантної планети» для здобувачів освіти 1-2 класів, з метою сформувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, виховувати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, толерантного ставлення однокласників між собою. Учні нашого закладу долучились до фотоакції-smile «Подаруй світу усмішку», інтерв’ю “Толерантність-це… “.

Бібліотекарем Власенко О.В. виховна година “Вчимося толерантному спілкуванню” залишила глибокий слід у душі кожного учня, допомогла зрозуміти, що тільки повага один до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності врятують світ, а також читали та обговорювали книгу Василя Сухомлинського “Бути людиною”, яка формує у дітей найголовніше – людяність.

   

ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ БАТЬКАМ

  1. Не навчайте того, з чим ви необізнані: для правильного виховання дитини потрібно Знати її вікові та індивідуальні особливості.
  2. Не сприймайте дитину як свою власність, не ростіть її для себе. Ваша мета — виростити її для життя серед людей.
  3. Довіряйте дитині. Розтлумачуйте те, що вона робить краще, а не гірше. Залишайте за нею право на особисті помилки, дитина володіє вмінням самостійно їх виправляти.
  4. Не ставтеся до дитини зневажливо. Дитина повинна впевнюватись у своїх силах поступово, тоді з неї                      виросте відповідальна особистість.
  5. Будьте терплячими. Ваша нетерплячість — ознака слабкості, перший показник вашої невпевненості в собі.
  6. Будьте послідовними у своїх вимогах, однак запам’ятайте: твердості у вихованні можна досягти не покараннями, а стабільністю обов’язкових для виконання правил, спокійним тоном спілкування, неквапливістю й послідовністю.
  7. Потурбуйтеся про те, щоб ваша дитина накопичувала досвід у спокійному темпі. Дозволяйте їй відпочивати від ваших розпоряджень, зауважень, наказів. Нехай син або донька потроху вчаться розпоряджатися самі собою.
  8. Виключіть зі своєї практики вислів: «Роби, якщо я наказав», змініть цю форму вимоги іншою: «Роби, тому що не зробити цього не можна, це принесе користь». Дитина має звикнути діяти не на догоду зовнішньому розпорядженню (навіть батьківському), а тому, що це доцільно, розумно, потрібно для когось.
  9. Оцінюючи дитину, кажіть їй не тільки про те, чим ви особисто не задоволені, а й про те, що вас у ній радує. Ніколи не порівнюйте свою дитину з сусідською, з її друзями, однокласниками. Порівнюйте, якою вона була вчора і якою вона є сьогодні. Це допоможе вам швидше оволодіти азами батьківської мудрості.
  10. Ніколи не кажіть, що вам ніколи виховувати свою дитину. Це все одно, що сказати: «Мені ніколи її любити». Ми виховуємо своїх дітей способом свого життя, системою особистих цінностей, виховуємо своєю присутністю й відсутністю, виразом обличчя, звичним тоном спілкування з людьми, обстановкою в квартирі, ставленням до праці та дозвілля.