Частина 2

З 13 по 15 листопада за участю Мудриків  проводилася перевічка стану збереження підручників.

Приємно відзначити, що у 2-А (класний керівник Цьома Л.П.), 2-В (класний керівник Полулях В.М.), 2-Г (класний керівник Шевелєва Т.П.), 3-А (класний керівник Калашник Н.М.), 4-Б (класний керівник Пономаренко Л.Г.), 4-В (класний керівник Скиданенко В.І.), 4-Д (класний керівник Клименко О.О.)  класах за підручниками слідкують. Учителі, як кажуть, тримають руку на пульсі, та й батьки не відсторонюються.

Бережливе та відповідальне ставлення до підручників, які видаються учням безкоштовно, є показником відповідальності не тільки учнів, але і їх батьків.

Електронні версії підручників для учнів 1-х класів

Електронні версії підручників для учнів 2-х класів

Електронні версії підручників для учнів 3-х класів

Електронні версії підручників для учнів 4-х класів

Я досліджую світ Електронний підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Я досліджую світ. 1клас. 2частина

Пономарьова К.І. Українська мова. Буквар. (1-а 2-а частини).

Пухта Герберт. Англійська мова.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 1,2 класах

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 3,4 класах