Триває дистанційне навчання у школі « Унікум». Зроблено вже немало, адже навичку дистанційного навчання вчителям і учням довелося формувати майже з нуля. Педагогами та учнями вже опановано електронний сервіс Google Classroom. У системі кожен класовод створив свій «Клас», де вчителі-предметники мають можливість публікувати навчальні матеріали, давати завдання учням та спілкуватися з ними. Учні та батьки активно користуються платформою за допомогою кмп’ютерів, ноутбуків, планшетів, телефонів. Після виконання завдання вони отримують фідбек від учителя. А ще ,щоб учні мали змогу спілкуватись з учителем, проводяться прямі трансляції. А якщо немає змоги користуватись інтернет-зв’язком можна скористатися форматом телеуроків. Отож ефективного та продуктивного усім навчання!

Дистанційне навчання здійснюється на платформі Google class

Матеріали віртуальної педради видавництва

Сумська область успішно переводить навчальний процес в онлайн

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Настанови МОЗ

До уваги всіх учасників освітнього процесу!