Дистанційне навчання в умовах Нової української школи виклик прийнято

З 2019 року заклад освіти  під час дистанційної форми навчання працює над удосконаленням навичок роботи на електронній  платформі Microsoft Teams, а також використовує електронний навчальний контент “Розумники”. Під час освітнього  процесу для реалізації колективних проєктів педагоги закладу застосовують програму Microsoft Sway,  мультимедійний  ресурс Padlet, Гугл форми, Ментіметр, Кахут та ін.

Дистанційне навчання здійснюється на платформі MC Teams

Матеріали віртуальної педради видавництва

Сумська область успішно переводить навчальний процес в онлайн

Поради для вчителів під час дистанційного  навчання