Функціонування системи енергетичного менеджменту в закладі освіти у 2025 році
Енергетична політика
- Знизити енергоспоживання на 20 % або на 8814 Гкал (10251 МВт∙год) протягом 10 років у порівнянні з 2016 роком* у бюджетних установах та закладах.
- Забезпечити постійне підвищення рівня енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів міста з додержанням комфортних умов перебування в них.
- Забезпечити доступність інформації та ресурсів для досягнення поставлених цілей та задач.
- Додержання стандартів та вимог в енергетичній сфері.
- Проектування, капітальний ремонт та реконструкцію будівель бюджетних установ та закладів здійснювати з урахуванням вимог енергоефективності.
- Ефективно закуповувати і використовувати енергоефективні продукти та послуги.
- Споживання теплової енергії у 2016 році у бюджетних установах та закладах з урахуванням сфери «Державне управління» – 52875,36 Гкал (61494 МВт*год)
Витяг з рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2018 року № 4311 – МР «Про затвердження нової редакції Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері міста Суми відповідно до міжнародного стандарту ISO 50001:2011»
Про запровадження системи онлайн-моніторингу споживання енергоресурсів у закладі освіти
Аналіз 2022-2023 використання енергоресурсів
Аналіз (СІЧЕНЬ 2023)використання енергоресурсів
моніторинг Сірка, 2а (3) (1) (4)
Затвердження Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері
міста Суми відповідно до національного стандарту України
Напередодні Всесвітньої акції «Година Землі» у школі проходила низка заходів, метою яких було прагнення звернути увагу дітей та батьків на екологічні проблеми планети. Корисною та результативною стало проведення short-actions “Стан енергозбереження», яку проводили учні 2-х класів, вихованці гуртка «Екологічна бригада» (вул. І. Сірка, 2а) та Мудрики (Вул. Рибалка, 7). Результат перевірки дотримання режиму енергозбереження показав, що у деяких 1-2 класах у санузлах світло горить нераціонально з причини того, що вимикачі розташовані зависоко для дітей. Але після нашого рейду у 1-В класі швидко знайшли простий і діючий спосіб зробити так, щоб кожна дитина після користування санузлом, могла вимкнути світло самостійно. Енергозбереження – це актуальна тема сьогодення. Енергозбереження – це спільна справа школи та батьків. Давайте привчати наших дітей звертати увагу на такі, ніби-то, повсякненні й непомітні дрібниці. Але, як відомо, все велике складається з дрібниць.
Наказ від 11.02.2020 Про організацію питань з енергозбереження у 2020 році
Наказ “Про організацію роботи з питань енергозбереження у 2018 році”