Про функціонування системи енергетичного менеджменту в закладі освіти у 2025 році
Інформація про стан та результати запровадження систем енергоменеджменту для ОВА та ОМС
Аналіз використання енергоресурсів та води за січень 2025 року
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ( про удосконалення системи 2025)
Порівняльний аналіз споживання енергоносіїв за 2023-2024 роки
Функціонування системи енергетичного менеджменту в закладі освіти у 2025 році
Енергетична політика
- Знизити енергоспоживання на 20 % або на 8814 Гкал (10251 МВт∙год) протягом 10 років у порівнянні з 2016 роком* у бюджетних установах та закладах.
- Забезпечити постійне підвищення рівня енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів міста з додержанням комфортних умов перебування в них.
- Забезпечити доступність інформації та ресурсів для досягнення поставлених цілей та задач.
- Додержання стандартів та вимог в енергетичній сфері.
- Проектування, капітальний ремонт та реконструкцію будівель бюджетних установ та закладів здійснювати з урахуванням вимог енергоефективності.
- Ефективно закуповувати і використовувати енергоефективні продукти та послуги.
- Споживання теплової енергії у 2016 році у бюджетних установах та закладах з урахуванням сфери «Державне управління» – 52875,36 Гкал (61494 МВт*год)
Витяг з рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2018 року № 4311 – МР «Про затвердження нової редакції Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері міста Суми відповідно до міжнародного стандарту ISO 50001:2011»
Про запровадження системи онлайн-моніторингу споживання енергоресурсів у закладі освіти
Аналіз 2022-2023 використання енергоресурсів
Аналіз (СІЧЕНЬ 2023)використання енергоресурсів
моніторинг Сірка, 2а (3) (1) (4)
Затвердження Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері
міста Суми відповідно до національного стандарту України
Напередодні Всесвітньої акції «Година Землі» у школі проходила низка заходів, метою яких було прагнення звернути увагу дітей та батьків на екологічні проблеми планети. Корисною та результативною стало проведення short-actions “Стан енергозбереження», яку проводили учні 2-х класів, вихованці гуртка «Екологічна бригада» (вул. І. Сірка, 2а) та Мудрики (Вул. Рибалка, 7). Результат перевірки дотримання режиму енергозбереження показав, що у деяких 1-2 класах у санузлах світло горить нераціонально з причини того, що вимикачі розташовані зависоко для дітей. Але після нашого рейду у 1-В класі швидко знайшли простий і діючий спосіб зробити так, щоб кожна дитина після користування санузлом, могла вимкнути світло самостійно. Енергозбереження – це актуальна тема сьогодення. Енергозбереження – це спільна справа школи та батьків. Давайте привчати наших дітей звертати увагу на такі, ніби-то, повсякненні й непомітні дрібниці. Але, як відомо, все велике складається з дрібниць.
Наказ від 11.02.2020 Про організацію питань з енергозбереження у 2020 році
Наказ “Про організацію роботи з питань енергозбереження у 2018 році”