Вітаємо з перемогою 🎉 та почесно зайнятим І місцем 🥇у Міжрегіональному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості “Квітуча Весна”, ученицю 3-Е класу СПШ #30 “Унікум” – КОСТЮЧЕНКО МАРІЮ, в номінації – Вокальне мистецтво, академічний вокал.
Вітаємо переможців, учнів СПШ #30 “Унікум”, міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Паперові дива”:
за напрямом “Архітектурне моделювання”
І місце – учень 2-Г класу Вігран Іван
ІІ місце – учень 4-І класу Коваленко Олександр
за напрямом “Декупаж”
ІІ місце – учениця 2-К класу Мороз Крістіну
За участь нагороджені грамотою: Коновалова Діана (1-Д клас), Криницька Дар’я (1-Д клас), Лісун Тихон (2-З клас).
Дякуємо всім учасникам конкурсу за творчий підхід та креативність!

 

 

 

48 учителів Сумщини успішно пройшли сертифікацію у 2022 році. Серед них два педагоги Сумської початкової школи №30 «Унікум» СМР Бойко Оксана Володимирівна та Ященко Віталіна Віталіївна. Незважаючи на виклики часу, наші педагоги продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності, креативність, інноваційність, володіння методиками компетентнісного навчання.
Вітаємо сертифікованих педагогів та бажаємо нових злетів та перемог!

Вітаємо хореографічний колектив “МІЄЛОФОН” Сумської початкової школи #30 “Унікум” з перемогою та зайнятим 1 місцем у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі талантів “Розправ крила, Україно”

Виставка-конкурс новорічних композицій “Збережемо ялинки разом”

В Сумській початковій школі #30 “Унікум” організована участь в просвітницькій екологічній акції “Збережемо ялинки разом”, з метою активізації екологічного та природоохоронного руху в місті, залучення учнів до активної природоохоронної діяльності по збереженню хвойних насаджень.
В кожному класі організована виставка новорічних композицій. Найкращі вироби були направлені на міський конкурс.
Учень 1-З класу Рябков Мірон отримав грамоту Управління освіти і науки Сумської міської ради за творчий підхід до реалізації завдань екологічного виховання та високий рівень виконання робіт в просвітницькій екологічній акції “Збережемо ялинки разом”
Також нагороджені учні 1-2 класів грамотами Сумської початкової школи #30 “Унікум” Сумської міської ради за участь у шкільній виставці-конкурсі “Збережемо ялинки разом”.
Виставка-конкурс “Новорічний сувенір”

Перед новорічними святами в Сумській початковій школі #30 “Унікум” серед учнів 3-4 класів проходила виставка конкурс декоративно-ужиткового мистецтва “Новорічний сувенір”

Кожна робота зроблена власноруч дітьми та з допомогою батьків. Це були справжні шедеври, виготовлені із різних матеріалів.
Найкращі та найоригінальніші вироби були відправлені на міську виставку конкурс. Учень 3-І класу Коваленко Олександр посів І місце!
Вітаємо з перемогою!
Але без уваги не залишилися і інші діти, які прийняли участь. Їх нагороджено дипломами Сумської початкової школи #30 “Унікум” СМР за участь у виставці-конкурсі “Новорічний сувенір”
Вихованці гуртка “Хореографія” СПШ #30 “Унікум” взяли участь у обласному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Осіння палітра талантів Сумщини” під патронатом ректора Сумського НАУ та за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Ансамбль “МІЄЛОФОН” зайняв І місце в номінації “Хореографія”
Вітаємо з перемогою! Пишаємося нашими унікальними та талановитими дітьми!
Майже 3 місяці Сумська початкова школа #30 “Унікум” брала участь у всеукраїнському конкурсі “Батл шкіл JuniorZ”. З Жовтня по грудень 2021 року учні нашої школи боролися з ЗЗСО всієї країни за перемогу у певній віковій категорії та виду програми. У підсумку з 3 команд представлени2 пройшли до фіналу. Серед 60 фіналістів країни команда “УнікуМи” у програмі Gym Dance
kids mini посіла переможне перше місце і отримала від Фонду соціальної справедливості акустичну систему. Інша ж команда в цій же категорії посіла 4 місце і здобула для школи набір для Чирлідингу!!! Вітаємо наших “Унікальних” та бажаємо нових перемог.
До річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчя її ратифікації українським парламентом за ініціативи підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно з Освітнім центром Верховної Ради проведено Всеукраїнський конкурс дитячих есе «Мій парламент за права дитини».
Участь у конкурсі взяли 180 дітей із різних куточків України, серед них і наш учень Сумської початкової школи #30 “Унікум” СМР.
За результатами оцінювання творів конкурсною комісією учень 4-У класу та “Юний журналіст” Саїд Газілов зайняв почесне ІІІ місце.
Вітаємо Саїда Газілова з перемогою та бажаємо і надалі бути проактивним, творчим, креативним та доброчесним громадянином України.
Вітаємо з перемогою в міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “ЧИСТІ РОСИ”, номінації “Хореографічне мистецтво” – “Магія танцю”  та зайнятим ІІІ місцем хореографічний колектив “МІЄЛОФОН”, за виконання танцю “БАЮШКИ”.
Дякуємо за підготовку учасників фестивалю керівнику колективу – Василенко Наталії Євгенівні.
З 07.10.2021 по 12.10.2021 у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проходив конкурс читців “З Україною в серці”, в якому взяли участь 57 учнів 1-4 класів. Одним з головних завдань конкурсу були популяризація рідної мови, української культурно-духовної спадщини. Діти підготували вірші українських поетів і з душею та артистизмом продекламували їх. Рішенням журі конкурсу були визначені переможці: І місце зайняли: 1-З клас – Ніколаєнко Дар’я, 1-Ф клас – Сопіна Анастасія, 1- Щ клас – Рижаков Тимур, 2- М клас – Дермельов Олександр, 2- Н клас – Кошлач Єгор, 2- Я клас – Роти Олександр, 3-П клас – Білодід Злата, 3- Т клас – Шверненко Поліна, 4-У клас – Газілов Саід, 4-Р клас – Безпала Варвара; ІІ місце отримали: 1-Ц клас – Куліковська Аріна Цилєва Аліса, 1- Щ клас – Товстуха Ксенія, Фурса Вероніка, 2-Е клас – Коровай Софія, 2-М клас – Ткаченко Дар’я, Одиниць Валерія, Савенко Соломія, Бикова Аріна, 2-Н клас – Коренєва Анастасія, Петренко Злата, Кригіна Маргарита, 2-Я клас – Зражевський Макар, 3- І клас – Борщ Кіріл, Давиденко Анастасія, 3-Л клас – Оленич Вероніка, 3- Т клас – Щербань Поліна, 4- К клас – Товстуха Дарина, 4- Р клас – Сухоставець Дмитро; ІІІ місце зайняли: 1-Г клас – Клюєва Уляна, 1- З клас – Бондар Анастасія, 1-К клас – Татарінова Варвара, 2 – Е клас – Запорожець Володимир, 2- М клас -Козупиця Олеся, Козупиця Ростислав, 2- С клас – Горьковська Валерія, 3-І клас – Коваленко Олександр, 3-П клас – Ронь Олеся, 4- К клас – Борзанець Назар, 4-Р клас – Романенко Варвара.
У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, учні 1-х класів брали участь у конкурсі малюнків “Моя улюблена книжка”. І місце зайняли: 1-Ф клас – Дем’яненко Іван, Золотий Назарій, Сповна Анастасія; 1-Щ клас – Рижаков Тимур, Рябець Ярослав, Сиротинко Оля, Солодовник Соломія. ІІ місце отримали: 1- Щ клас – БукатаАгнія, Гоцка Марк, Дем’яненко Арсеній, Шульга Павло. ІІІ місце зайняли: 1-Ф клас – Акпєрова Зарічна, Середа Анастасія , 1-Щ клас – Степаненко Владислав. Переможці конкурсу “Креативна закладка для книжок”: І місце зайняли: 1- Г клас – Вігран Іван, Проскурня Єлизавета, 2-Н клас – Кадрова Єва, 2-С клас – Щербак Євгенія, 2-Я – Шевченко Тетяна. ІІ місце отримали: 2-С клас – Сланченко Єва, Ткаченко Марія, 2-Е клас – Максименко Олександр, 2-Н клас – Сідак Олексій; ІІІ місце зайняли: 2-Е клас – Діденко Нестор, Ковальова Єсенія, Коваленко Вероніка, 2-Я клас – Ковінько Богдан, Романько Даніїл, Ухарська Софія, Чечель Мілана, 1-Г клас – Мачуліна Єва.
Вітаємо з перемогою ученицю КУ ССШ І ступеня #30 “Унікум” Туріянську Кіру на фестивалі-конкурсі “Квітуча весна”, в номінації – академічний вокал, керівник – Москвітіна О.В.
Вітаємо наших креативних та творчих дітей з перемогою!
В конкурсі-виставці декоративно-ужиткового мистецтва “Новорічний сувенір”, який проводив Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді, роботи наших Унікумівців зайняли призові місця в номінації “Новорічна композиція”.
І місце – Сидоренко Мирослава, учениця 4-Г класу.
ІІ місце – Балюк Артем і Балюк Артур, учні 4-А класу.
ІІІ місце – Бундін Святослав, учень 4-А класу.
Дякуємо усім дітям та батькам за активну участь в конкурсі

Напередодні новорічних свят колектив ЦЕНТУМ проводив міську виставку-конкурс «Збережемо ялинки разом». До якої долучилися наші учні і представили креативні та цікаві ідеї-альтернативи живій ялинці.

Вітаємо переможців:

II місце – Щербак Євгенія, учениця 1-С класу;

III місце – Зражевський Макар, учень 1-Я класу.

В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек “Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів”, у закладі відбувся конкурс “Креативна закладка для книжок” серед учнів перших класів.
Ціль конкурсу: прищеплювати бережливе відношення до книги, розвивати творчі здібності. Учням було запропоновано зробити закладки для книжок своїми руками. Закладки повинні бути авторськими і оригінальними, зручними і красивими. В конкурсі приймали участь п’ять перших класів.
Визначені переможці:
l місце – 1- С клас (класний керівник Корабельська Л.Г.;
ll місце – 1-Я клас (класний керівник Піскун Ю.О.;
lll місце – 1-Е клас (класний керівник Линник М.М.).
Ми дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, і маємо надію, що у кожного обов’язково буде відкрита улюблена книга, в якій буде закладка.
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа l ступеня 30 “Унікум”.
В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у навчальному закладі відбувся онлайн конкурс читців “З Україною в серці” серед учнів 4-их класів.
Одними з головних завдань конкурсу були популяризація рідної мови, української культурно – духовної спадщини. Діти підготували вірші українських поетів і з душею та артистизмом продекламували їх.
Майстерність виконавців оцінювало журі: Власенко О.В. – завбібліотекою, Дарико О.О. – педагог-організатор, Говійна Л.М. – керівник літературного гуртка.
Хочемо привітати наших вихованців, а саме : Сидоренко Мирославу, ученицю 4-Г класу, за зайняте l місце; Костюк Марію, ученицю 4-Б класу,     Дерев’янко Анастасію, ученицю 4-Б класу, Лебеденка Доброслава, учня 4-В класу – за зайняте ll місце та Хоменко Єлизавету, ученицю 4-А класу за зайняте lll місце.
Щиро дякуємо нашим вихованцям і хочемо побажати їм творчого вогнику, віри й наснаги.
Бажаємо нових творчих досягнень!

 

9 червня 2020 року відбулась онлайн церемонія нагородження переможців X Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за участю заступника Міністра освіти і науки України Максим Ярмистого, Голови Правління Інтернет Асоціації України (ІгАУ) Анатолія Пятнікова, Голови журі Івана Пєтухова, членів журі, представників організаторів та партнерів конкурсу. Наш заклад став призером конкурсу серед 800 учасників та посів ІІІ місце у номінації «Міські заклади освіти». Дякуємо за підтримку батькам та педагогам, які долучились до створення та організації роботи сайту!

     

29 січня проходив міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Театральний гурток «Фантазія» представив авторську п’єсу керівника гуртка Омельченко Н.М. під назвою «Незвичайні пригоди в країні Рослин». До речи, ідея сюжету належить учениці 4-А класу Совенко Марії. Оригінальні та виразні сценічні костюми, ефектні режисерські рішення, натхненна гра юних акторів приємно вразили членів журі та глядачів.

Наша театральна студія отримала I місце серед колективів основного рівня.

ВІТАЄМО! РАДІЄМО! ПИШАЄМОСЯ!

  • 3 січня у Сумському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді підводилися підсумки міської виставки-конкурсу новорічних композицій «Збережемо ялинки разом». Метою цього передноворічного проекту є залучення школярів та їх батьків до еко-руху, спрямованого на захист та збереження хвойних насаджень. А скільки творчости та оригінальних рішень ми побачили на цій дивовижній виставці! На учасників події очікувала цікава пізнавально-розважальна програма, яку прикрасили своїм виступом вихованці театрального гуртка «Фантазія» (кер. Омельченко Н.М.) А завершуючим акордом свята стала поява Діда Мороза, який вручав переможцям грамоти та призи.
  • Краснова Дарія, учениця 2-К класу отримала 3 місце за роботу «Новорічна феєрія», а учениця 1-І класу Давиденко Анастасія – 2 місце за роботу «Ялинка Снігуронька». Зрозуміло, що левова доля у створенні цих робіт належить їх творчим та креативним батькам.

Міський творчий дитячий конкурс на тему

«Всесвіт очима дітей»

            3-го грудня поточного року в актовій залі бібліотеки ім. Т.Шевченка відбулося підведення підсумків міського творчого дитячого конкурсу «Всесвіт очима дітей», який проводить Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді СМР. У конкурсі приймало участь 130 школярів та студентів навчальних закладів обласного центру, якими  представлено понад 260 робіт в різних художніх жанрах: вишиванки, вишивки бісером, в’язані поробки, розпис на дереві, малюнки пастеллю, малюнки олівцями, картини маслом тощо.

Урочисту частину виставки-конкурсу відкрила Скрипченко Наталія Василівна, фахівець із соціальної роботи Центру. Голова конкурсної комісії дитячого конкурсу Чередниченко Олександр Миколайович, заслужений художник України, член спілки художників України привітав 20 переможців конкурсу у чотирьох номінаціях.

Скрипченко Н.В. та Чередніченко О.М. нагородили переможців грамотами та цінними подарунками:

Дацінько Дар’я, учениця 4-го класу Сумської спеціалізованої школи І ст. №30 «Унікум» приймала участь у творчому дитячому конкурсі «Всесвіт очима дітей», на який представила чотири картини маслом. Вона перемогла у ІІ-ій номінації і була  нагороджена призом павербанк.

22.11.2019 відбувся  урочистий захід «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків в період літньої кампанії           2019 року». Завдяки клопіткій праці, натхненню та нескінченній енергії кожного працівника нашої школи пришкільний табір “Посмішка” зайняв 1 місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію таборів з денним перебуванням!

СУЧАСНІ УМОВИ ДЛЯ СУЧАСНИХ УЧНІВ ТА ЯКІСНО НОВОГО РІВНЯ ОСВІТИ: НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИЙ КАБІНЕТ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Учасниками ІІІ (очного) етапу обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2019 році стали кабінети початкових класів п’яти закладів освіти Сумщини: Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» Сумської міської ради, Комунального закладу Сумської обласної ради – Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Лебединської міської ради, Анастасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради, Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району

Зазначені кабінети відповідають вимогам Нової української школи, у них створено комфортне освітнє середовище, необхідні осередки для проведення уроків та позакласних заходів на сучасному рівні. Їх наповнюваність допомагає реалізовувати діяльнісний та інтегрований підходи в навчанні. Шкільні меблі відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та віковим особливостям здобувачів освіти.

Перемогу в обласному конкурсі «Найкращий кабінет початкових класів» у 2019 році здобула Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» Сумської міської ради.

3-го листопада за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Слобожанська осінь» щиро відкрив двері для талановитої молоді нашого міста. Серед учасників були і наші учениці: дует у складі Вєри Некрасової (4-В) та Стефанії Каретник (4-В).
Дівчатка блискуче виконали байку Павла Глазового «Заяче кохання» і як результат – диплом лауреата I ступеня.
Так тримати! Керівнику театрального колективу «Фантазія» Омельченко Наталії Миколаївні та її вихованкам творчої наснаги та подальших успіхів.

Хореографічний ансамбль “Росточок” – переможці Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси”, номінація “Хореографічне мистецтво”- “Магія танцю”

 

КУ ССШ l ступеня 30 “Унікум” СМР.
25.10.2019 відбувся чемпіонат Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих і ветеранів зі спортивної ходьби, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України та СРСР В.І.Полякова.
Учень 4-Г класу Лисянський Данило посів l місце серед хлопців 2008 року народження.

КУ ССШ l ступеня 30 “Унікум” СМР.
22.10.2019 в закладі освіти пройшов ll етап конкурсу читців “З Україною в серці” (2-і класи).
Мета: виховання патріотичних почуттів, любові до рідної землі, поваги до культури, історії, мови, звичаїв і традицій українського народу.
Юні читці продемонстрували красу і велич українського слова та свою любов до України.
Прозвучали чудові поезії про незгасаюче рідне слово, про Батьківщину, про українську мову.
Виступи учасників оцінювало конкурсне журі, а глядачі підтримували їх гучними оплесками. Прослухавши всіх конкурсантів, журі визначило переможців. Призові місця розподілилися наступним чином:
I місце – розподілили між собою Софія Волошина (2- Д клас) та Марія Малоштан (2- Р клас);
Il місце – у Вероніки Шкумат (2-К клас) та Матвія Петрова (2-Р клас);
Ill місце – у Дмитра Онищенка (2-Д клас), Дарини Товстухи (2-К клас) та у Дар’ї Совенко (2-У клас).
Щиро дякуємо всім конкурсантам, які вклали частинку своєї душі у виконання творів. Бажаємо творчого вогнику, віри й подальшої наснаги у майбутніх досягненнях.

КУ Сумська спеціалізована школа l ступеня 30 “Унікум” СМР.
18.10.2019 відбувся l етап конкурсу читців ” З Україною в серці” (3-4 класи).
В закладі освіти вже стало доброю традицією в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проводити конкурс читців ” З Україною в серці”. Приємною несподіванкою цьогорічного конкурсу стало те, що дідусь Софії та Даніла Казакових (3-А клас), Олександр Клименко, написав для своїх онуків вірш “Вишиванка” та гумореску “Чорна Кішка”.
Виступи учасників оцінювало конкурсне журі: Власенко О.В., завідувач шкільної бібліотеки, Омельченко Н.М., керівник театрального гуртка, Шевелєва Т.П., вчитель початкових класів. За рішенням журі призові місця розподілилися наступним чином (3-і класи):
I місце – Дубинська Аліса (3-Г клас); ll місце – Дерев’янко Анастасія (3-Б клас); lll місце – розподілили між собою Лободенко Доброслав (3-В клас) та Казакова Софія (3-А клас).
Серед учнів 4-х класів переможцями стали:
І місце – Прихожай Поліна (4-Б клас); ll місце – розділили між собою: Середа Софія (4-В клас), Єрмак Богдана (4-А клас), Шевченко Єва (4-Г клас), Максичка Софія (4-Б клас); lll місце – Вакуленко Єгор (4-В клас).
Дякуємо учасникам конкурсу, які вклали частинку своєї душі у виконання творів, а глядачам – за підтримку конкурсантів.

№ з/п

Назва заходу, етап Місце проведення Результативність ПІП переможця (призера), назва колективу

ПІБ керівника

1 XІX Mіжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (ІІ етап) м. Суми ІІІ місце Андронова Дар’я Калашник Н.М.
2 Конкурс «Збережемо ялинки разом!» м. Суми ІІІ місце Духовнікова Аріна Масюкова Г.І.
3 Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація “художнє виконавство” – “Співуча веселка” (міський етап) м. Суми ІІІ місце Костюк Марія Москвітіна О.В.
4 Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінації «Хореографічне мистецтво»

 

м. Суми ІІ місце хореографічний ансамбль «Росточок» Христенко В.Ф.
5 Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» (міський етап) м. Суми І місце

 

І місце

Михайло Рябоконь Некрасова Вєра Омельченко Н.М.
6 Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» (обласний етап) м. Суми І місце

 

ІІІ місце

Михайло Рябоконь Некрасова Вєра Омельченко Н.М.
7 Всеукраїнський фестиваль -конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», номінація «Художнє читання» м. Суми ІІ місце Михайло Рябоконь Омельченко Н.М.
8 Всеукраїнський фестиваль -конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», номінація, «Естрадний вокал» м. Суми ІІ місце Костюк Марія Москвітіна О.В.
9 Всеукраїнський фестиваль -конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» м. Суми Ι місце театральної студії «Фантазія Омельченко Н.М.
10 Всеукраїнський фестиваль -конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», номінація «Художнє читання» м. Суми І місце

 

ІІ місце

Михайло Рябоконь

Вєра Некрасова

Омельченко Н.М.
11

 

Міська олімпіада з англійської мови серед учнів 4-х класів м. Суми І місце

ІІ місце

Міщенко Поліна Харченко Тетяна Морозова О.Г.

Шрамко О.Г.

12 Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я» відеосюжет «Гаджети – проблема ХХІ століття» (міський етап) м. Суми І місце Група учнів 4-х класів Бойко О.В.

Бойко Г.М.

13 Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я» відеосюжет «Гаджети – проблема ХХІ століття» (обласний етап) м. Суми І місце Група учнів 4-х класів Бойко О.В.

Бойко Г.М.

14 Міський конкурс з початкового технічного моделювання «Ми – Саморобкіни!» м. Суми ІІІ місце Коньок Софія Клименко О.О.
15 Міський конкурс «Садово-паркові скульптури» м. Суми ІІ місце Леоненко Всеволод Діденко Т.В.
16 ХХІІ обласний літературнийконкурс «Проба пера» м. Суми ІІІ місце Шестопал Тимофій Говійна Л.М.
17 Міжнародний творчийконкурс «Малюнок, лист, вірш до мами» м. Київ І місце Мацуєва Софія Ілюхіна Т.В.
18 Всеукраїнський літературний конкурс «ПероДактиль» м. Суми Гран-прі Заяц Владислава Говійна Л.М.
19 Всеукраїнський конкурс Dream Sсhool м. Суми Гран-прі Муштай Софія Говійна Л.М.
20 Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну» м. Суми Спеціальна відзнака Група учнів 4 класу О.О. Клименко
21 ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови м. Суми Переможці 116 учнів 3-4 класів Вчителі англійської мови

 –         Директор закладу освіти Сопіна Л. М. була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

–         Вчитель початкових класів Бойко О.В. удостоєна права занесення на Алею Слави освітян міста.

Учениця 3-б класу посіла 1 місце у Міжнародному творчому конкурсі «Малюнок, лист, вірш до мами»,присвячений до Дня матері та отримала нагороду у Київський міській державній адміністрації.

Вітаємо ученицю 2-Б класу Костюк Марію (викладач Москвітіна Оксана Василівна ), із зайнятим 2-м місцем в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси”, номінація “художнє виконавство” – “Співуча веселка”.

20 лютого відбулися змагання з легкоатлетичного двоборства, які проводила СДЮСШ ім. Голубничого. У змаганнях взяли у часть 19 унікумців спортивного гуртка з легкої атлетики (тренер Федорченко І.М.) Головна винагорода у спортивних змаганнях – це перемога над власною лінню та постійне вкладання зусиль у своє здоров’я!#HalhtySchools_UA

Вітаємо нашого директора Сопіну Лирису Миколаївну з врученням їй грамоти Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

8 лютого в Сумах відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» – «Живе слово». Як переможці міського етапу конкурсу, вихованці театрального гуртка «Фантазія» Некрасова Вєра, учениця 3-В класу та Рябоконь Михайло, учень 4-А класу, представляли не тільки рідну школу, а й своє місто.
Дійсно «живе слово» виступів Вєри та Михайла торкнулося сердець слухачів. Журі високо оцінило рівень виконавської майстерності наших юних акторів.
За результатами конкурсу Некрасова Вєра отримала диплом ІІІ ступеня! Рябоконь Михайло – диплом І ступеня!
За цим стоїть натхненність, творчий струм, високий професіоналізм керівника театрального гуртка Омельченко Наталії Миколаївни, яка має унікальний талант розкривати акторські можливості своїх вихованців.
Вітаємо з високим досягненням! Радіємо й пишаємося!

Нарешті ми дочекалися результатів обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я», який проводився з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, активізації творчих здібностей підростаючого покоління.
Наш відеосюжет «Гаджети – проблема ХХІ століття», де головну роль виконав учень 4-Г класу Василь Гулійчку, зайняв ІІ місце!
Вітаємо з високим результатом творчу групу, яка працювала над створенням відео!

 
28 грудня на базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулося нагородження переможців міського конкурсу “Збережемо ялинку разом”. Вітаємо ученицю 2-А класу Духовнікову Аріну із зайнятим ІІІ місцем!!!
Вихідні не тільки для відпочинку, а ще й для перемог!
11 листопада у привітному залі Сумської обласної філармонії відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс».
На цьому конкурсі від нашої школи приймали участь двоє учнів: у номінації «Художнє читання» почесне друге місце виборов Михайло Рябоконь, учень 4 – А класу з частиною романа Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки».А номінацію «Естрадний вокал» представила учениця 2 – Б класу Костюк Марія, і теж посіла почесне друге місце.
Вітаємо переможців та їх керівників: Омельченко Наталію Миколаївну (керівника театральної студії), та Оксану Василівну Москвітіну (вчителя музики та керівника вокальної студії).
Попереду ще багато перемог! Так тримати! Школа пишається вами!
23-25 жовтня відбулася X міжнародня виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu” у Київському Палаці дітей та юнацтва. Це не тільки єдиний професійний форум освітніх інновацій в Україні, а й ефективний майданчик для презентації досвіду своєї роботи, спілкування з виробниками новітніх технологій та обговорення сучасних освітніх проектів. Так, представники нашого освітнього закладу Сопіна Л.М., Підопригора Н.О. та Гребень М.В. не тільки представили наш заклад на виставці, а й отримали золоту медаль у номінації «Інноваційне середовище нові виклики та сучасні рішення». Заступник директора з навчально-виховної роботи Гребень М.В. представила свою роботу І щорічній онлайн науково-освітній виставці «Педагогіка партнерства – шлях до конструктивної взаємодії суб’єктів освітнього процесу», де отримала диплом переможця І ступеня у номінації «Розвиток усвідомленого та відповідального батьківства».
24 жовтня в СумДУ відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво». У молодшій віковій категорії танцювальні номери продемонстрували 14 колективів різних освітніх закладів міста.
Яскравий та елегантний танець «Чардаш» у виконанні нашого ансамблю «Росточок» (керівник: Христенко Вікторія Федорівна) відкрив І відділення і став справжньою прикрасою свята танцю. Наші юні танцюристи зайняли ІІ місце! Вітаємо! Радіємо! Пишаємося!
 “З Україною в серці”. Під такою назвою 10.10.2018 та 12.10.2018 в актовому залі КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 “Унікум” відбувся традиційний конкурс читців, який проходив у рамках Тижня патріотичного виховання.
         У поетичному дійстві демонстрували свою любов до Батьківщини учні 2-4 класів.
         Школярі з особливою відповідальністю поставились до конкурсу. Кожен вірш був декламований не тільки устами – він ішов із глибини серця дитини.
         У натхненному виконанні школярів звучали вірші про любов до України, про красу її природи та гордість за людей, які в ній живуть.
          Членам журі було нелегко визначити переможців – адже юні патріоти намагалися за допомогою поетичного слова передати найглибші почуття та продемонструвати виконавську майстерність.
          Зрештою, спільними зусиллями обрали кращих. За підсумками конкурсу, голова журі Власенко О.В., завідувач бібліотеки, оголосила результати. Серед учнів 3-х класів третє місце зайняли: Середа Ліза – учениця 3-В класу, Лисицький Данило – учень 3-Г класу, Гавришенко Аріна – учениця 3-В класу. Друге місце посіли: Карпенко Марина – учениця 3-А класу, Мартиненко Віталіна – учениця 3-В класу, Гончаренко Матвій – учень 3-Б класу. Переможцем конкурсу журі визначило Каравая Івана – учня 3-Г класу.
           Результати конкурсу учнів 4-х класів: третє місце зайняли Товстуха Ольга – учениця 4-Б класу та Кушніренко Кіра – учениця 4-В класу. Друге місце посіли Сімаченко Софія – учениця 4-Г класу та Рябоконь Михайло – учень 4-А класу.
            Серед учнів 2-х класів третє місце зайняли: Жданова Варвара – учениця 2-А класу, Ткач Олександр – учень 2-Б класу, Димитрова Варвара – учениця 2-В класу. Друге місце посіли Дубинська Аліса – учениця 2-Г класу та Огнєва Марія – учениця 2-В класу. Переможцем конкурсу стала учениця 2-Г класу Сидоренко Мирослава.
             Кожен з учасників конкурсу отримає подяки, а переможці – грамоти.

Як і де провести свій квітнево-травневий weekend? Куди піти? Що подивитися? З ким зустрітися і чим зайнятися?
У театральної студії «Фантазія» нашої школи «Унікум» таких питань не виникало, бо діти на з керівником колективу Омельченко Наталією Миколаївною, у супроводі вичтелів та батьків поїхали до столиці нашої держави, і не просто «пройтися», а на ХVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «КВІТУЧА УКРАЇНА» в рамках проекту «БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ».
29 квітня Київ зустрів наших театралів весняною сонячною погодою, плескотом хвиль Дніпра, та яскравими враженнями.
Всього за один день діти встигли погуляти по Хрещатику, скуштувати смачнючого морозива, помандрувати вулицями Києва, а головне – вразити своїм виступом столичне журі фестивалю. І як результат – I місце!!!
Ми пишаємося нашою театральною студією! Бажаємо подальших успіхів маленьким театралам, цікавих постановок та нових креативних ідей.

25 січня Палац дітей та юнацтва гостинно приймав учасників міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени».
Вихованці театрального гуртка «Фантазія» представили сучасну версію дитячої казки «Колобок» за віршованою варіацією Анатолія Шкурко. Оригінальне рішення втілено режисером Омельченко Н.М., коли на сцені постійно присутній колективний оповідач – хор, але у певні моменти окремі актори перевтілюються у казкових персонажів, а потім знову зливаються з хором. Таке «пластичне» сценічне рішення надало виставі самобутності й неординарності.
Серед театральних колективів основного рівня виконавської майстерності ми зайняли II місце. Якщо враховувати, що I місце не отримав жодний колектив, то наш виступ можна вважати найкращим! Далі театральний колектив «Фантазія» готується до виступу на обласному етапі.

Майбутні поліцейські з 4-Д – серед переможців

Конкурс на кращий малюнок чи твір, що його започаткували Сумська громадсько-ділова газета «Ваш шанс» та ГУНП в Сумській області «Якби я був поліцейським», в якому взяли участь учні 4-Д классу нашої школи завершився. На конкурс подали роботи 150 учасників з усіх куточків Сумської області.

Рукотворна книга-згортка «Майбутні поліцейські в місті Суми», у яку ввійшли найкращі малюнки Аліси Гризун, Вікторії Журакулової, Ксенії Чуричканич, Міли Гнідаш, Тимофія Постельняка, Марії Ясенок, Дар’ї Чуваєвої, що проілюстрували майбутню роботу поліцейських за поясненнями Олексія Плескача та Рената Меркулова стала однією з найкращих. Таких робіт компетентне журі відібрало 15. Книга «унікальних четвертокласників» була єдиною, де показано майбутнє поліції.

15 грудня учні побували в приміщенні Головного управління Національної поліції в Сумській області, де «руками» ознайомилися із легким озброєнням, яке використовують поліцейські; побували в диспетчерській служби «102», причому дітям дозволили відчути себе диспетчерами; постріляли в тирі і поспілкувалися з керівником ГУНП в Сумській області – М. М. Лушпієнком.

Гонорар, який заробили діти за свій витвір, був солодким – величезний торт на весь клас з ексклюзивним малюнком зверху (патрульна машина поліцейських) та цікаві книжки.

21 листопада відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», «Співограй», номінація «художнє виконавство». На сцені гостинного актового залу Сум ДУ виступили учасниці вокального ансамблю «Велика перерва» (керівник МосквітінаО.В.) Без перебільшення можна сказати, що наші дівчатка виступили яскраво й оригінально. Журі не присудило жодному колективіу відповідної вікової категорії 1 місця. Наш вокальний асамбль «Велика перерва» зайняв 3 місце серед 10 представлених дитячих колективів. Це достойний результат! Вітаємо учасниць та їх керівника Оксану Василівну!
Висловлюємо щиру вдячність подружжю Чистовських, батьків учениці 4-В класу Чистовьскої Ліки, за предоставлений транспорт для участі у технічній репетиції та вокальному конкурсі.

26 жовтня 2017 року концертний зал Сум ДУ гостинно зустрічав учасників Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Хореоргафічний колектив «Росточок» (керівник: ХристенкоВ.Ф.) представив шляхетну та вишукану «Мазурку» в номінації «Народний танець», який визвав захоплення серед глядачів та привернув увагу журі. З радістю вітаємо наших юних танцюристів із зайнятим почесним І місцем. Це цілком очікувана та заслужена перемога.

13 травня у Сумському державному університеті відбувся фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», у якому шкільний хореографічний колектив «Росточок», під керівництвом Христенко Вікторії Федорівни, посів призове ІІ місце. Вітаємо юних танцюристів та бажаємо їм нових звершень та перемог!

В рамках Тижня англiйської мови проведено шкільний етап олімпіади з англійської мови для учнів 4 класів. В олімпіаді взяло участь 19 учнів, які змагалися між собою у знаннях з лексики та граматики, складали письмовий твір на задану тематику та усне повідомлення за обраною темою. Учні вдало впоралися з завданнями підвищеної складності.

За результатами олімпіади призові місця посіли наступні учні:

І місце  –  учень 4Д класу Джиоєв Гліб (вчитель Морозова О. Г.)

ІІ місце –  учениця 4Б класу Чубарикова Альона (вчитель Сазонова Н. Є.)

учениця 4Б класу Свистунова Єлизавета (вчитель Морозова О. Г.)

учениця 4Б класу Кобичева Марія (вчитель Корецька А. В.)

ІІІ місце – учениця 4Г класу Рева Марія (вчитель Морозова О. Г.)

учениця 4В класу Дергачова Таїра (вчитель Корецька А. В.)

учениця 4 Б класу Білоконь Анна (вчитель Корецька А. В.)

учень 4Д класу Шульга Іван (вчитель Корецька А. В.)

учениця 4Г класу Мірошниченко Дар’я (вчитель Матвієнко О. О.)

Вітаємо переможців!

 

Підсумки VІ міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»

Фонетичний   конкурс  з  англійської   мови.

  1. 02. 2017 р  у  ССШ  30  в  рамках   тижня  англійської  мови  відбувся фонетичний  конкурс  серед  учнів  3х  класів,  під  час  якого  перевірялися фонетичні  навички   учнів

Діти   проявили   свої  акторські  та  театральні  здібності,  розповідаючи

Вірш “ Family’s  hobbies”.

Всього  у  конкурсі   прийняло   участь  23   учні.

Призові   місця  розподілилися  наступним  чином:

1е місце:

Дубровіна  Катерина ( 3 а клас),

Осипов   Іван ( 3 В клас),

Штангей  Софія ( 3  В клас)

Чупковець   Іван ( 3Д клас)

2 місце:

Стрілець  Іван (  3А клас),

Будник   Марія  ( 3 Б клас),

Ума  Пешенс ( 3Г клас),

Мальцев Захар ( 3 А клас),

Яровий  Євген ( 3 Д  клас).

3 місце:

Гузь  Єгор ( 3В клас),

Абділхамідова   Олександра( 3 Б клас),

Дудченко   Анна ( 3 Г клас),

Приходько   Анастасія( 3Д клас)

27 січня 2017 року пройшла всеукраїнська олімпіада з англійської мови в рамках зимової сесії предметних олімпіад «Олімпус». 86 наших четверокласників прийняли участь у олімпіаді. А 74  учнів других класів перевірили свої знання у олімпіаді з англійської мови «Олімпусик». Результати участі у конкурсах дізнаємося у квітні.

20170127_083213 20170127_082703 0-02-05-758e6b0fc8445b6bb3454f0b8fff78ec4f7afc94d02258ed8021951d8f038d83_full

20 січня 2017 року у гостинному залі Сум ДУ відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», напрямок «Художнє виконавство».
У фестивалі взяли участь майже всі школи нашого міста. З трьох конкурсних номінацій учні нашої школи виступили в наступних:
Євдокимов Владислав, учень 4 – В класу, в номінації «Посміхнемось щиро Вишні»;
Калантаєнко Олександр, учень 4 –Б класу, в номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».
Творчі зусилля та співпраця керівника гуртка Н.М. Омельченко з її вихованцями привели до високого результату: Владислав та Сашко отримали перші місця!
Вітаємо хлопців й керівника гуртка та бажаємо подальших успіхів на обласному етапі фестивалю.

16115002_1871742429737030_2326769387144085066_n 16194943_1871742269737046_8120800893416426093_n

У міському етапі Всеукраїнського конкурсу ім.Дмитра Білоуса «Диво калинове» Дубровський Єгор посів ІІІ місце. У міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика  –  ІІ місце .

dscf6457

Переможці шкільного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна кулька» серед учнів 3-4 класів

№ з/п Прізвище та

імя учасника

конкурсу

Клас Назва

роботи

Зайняте місце
1 Дука Олександра 3-Г клас «Блискуча кулька» І місце
2 Ющенко Глєб 3-Г клас Кулька «Екзотичний фрукт» І місце
3 Кліпіков Ярослав 4-Г клас «Вишукана біло-синя кулька» І місце
4 Косьміна Валерія 4-Б клас «Золота кулька» І місце
5 Ільїн Богдан 4-Д клас «Новорічний годинник» І місце
6 Тимошенко Анастасія 4-Д клас Кулька «Блакитне мереживо» І місце
7 Зеленецька Діана 4-Д клас «Чарівна в’язана ялинка» І місце
8 Стадник Давід 4-Д клас Велетеньский сніговик І місце
9 Дрожжина Варвара 4-Д клас Картина «Снігуронька» І місце
10 Хоружа Софія 4-А клас Сувенір «Подушечка»,

Лялька «Дічинка-веселинка»

І місце
11 Чесноков Акім 3-Г клас Ялинка-намистинка ІІ місце
13 Пузік Анна 4-Б клас Кулька «Білосніжна мотанка» ІІ місце
14 Толкачова Марія 4-Д клас Трійця кульок

«Сніжне мереживо»

ІІ місце
15 Пономаренко Дар’я 4-Д клас «Яскрава ялинка» ІІ місце
16 Кобичева Марія 4-Б клас «Сніговичок у циліндрі» ІІ місце
18 Малиновська Анастасія 4-Г клас Кульки-мотанки з намистинками (червона та біла) ІІІ місце
19 Кушнір Олександра 4-Г клас «Сніговичок» (із шкарпетки) ІІІ місце
20 Аліна Васильченко 4-Г клас «Дід Мороз під ялинкою» ІІІ місце
21 Червяченко Нікіта 4-Б клас Підвіска «Портрет Діда Мороза» ІІІ місце
22 Загута Рената 4-Д клас Сніговик-мім ІІІ місце

Підсумки  шкільного етапу виставки-конкурсу новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!» 

№ з/п Прізвище, ім’я учасника Клас Назва творчої роботи Зайняте місце Примітка
1. Кириченко Микола 1-Б клас Сяючий велетень-Сніговик Гран-прі

«Gold»

Прикрашає інтер’єр класної кімнати 1-Б
2. Максичка

Софія

1-Б клас Леді Ялинка Гран-прі Робота представлена на міській виставці-конкусі в ЦЕНТУМ
3. Михайлик

Софія

2-А клас Кулькова Ялинка Гран-прі Робота представлена на міській виставці-конкусі в ЦЕНТУМ
4. Сухіненко Анастасія 2-Б клас Ялинка-українка Гран-прі Робота представлена на міській виставці-конкусі в ЦЕНТУМ
5. Сидоренко

Єген

 

1-Б клас Ялинка

Матрона-Макарона

Гран-прі Робота представлена

на шкільній виставці

6. Совенко

Марія

1-А клас Ялинкова Снігуронька І місце Робота представлена

на шкільній виставці

7. Шульга

Катерина

1-Б клас Білосніжна красуня І місце Робота представлена

на шкільній виставці

8. Ганжала

Софія

2-А клас Ялинка-цікавинка І місце Робота представлена

на шкільній виставці

9. Стахно

Єгор

2-Г клас Ялинка з півником І місце Робота представлена

на шкільній виставці

10. Попова

Анастасія

3-Д клас Чепурна ялинка І місце Робота представлена

на шкільній виставці

11. Акіншина

Кіра

1-А клас Лісова феєрія ІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

12. Григор’єв

Лев

1-В клас Ялинка-

мотанка

ІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

13. Сухачова

Вероніка

2-Г клас Ялинка «Паперова модниця» ІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

14. Мартиненко

Віталіна

1-В клас Шишка+шишка=

ялинка

ІІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

15. Міхнов

Нікіта

2-Б клас Ялинка-

Наталка

ІІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

16. Шестакович

Єлизавета

2-Б клас Ялинкове деревце ІІІ місце Робота представлена

на шкільній виставці

УРА! Наш “Ансамбль 3-В класу” (школа № 30) 03.12.16 став лауреатом 16-го відкритого міського фестивалю авторської пісні та пісенної поезії серед учнівської молоді! Хай живуть чудова тепла атмосфера і натхненність дітей і дорослих! Будемо співати!

15268024_1204912662929346_7602460499969337309_n 15319108_1204912236262722_902285298529171808_n

Приємна подія сталася у нашому педагогічному колективі. На урочистостях «Зі святом, рідне місто!» з нагоди 361 річниці дня заснування нашого міста, що відбулися 3 вересня на площі Незалежності міський голова О.М. Лисенко нагородив грамотоюОмельченко Наталію Миколаївну, керівника театрального гуртка. Подякував за наполегливу та сумлінну працю.
Вихованці Наталії Миколаївни неодноразово ставали переможцями міських та обласних конкурсів театральної майстерності. Глядачі завжди з інтересом чекають виступів нашого театрального колективу «Фантазія».
Ось і на серпневій конференції працівників освіти наші ведучі Аліна Васильченко (учениця 4-Г класу) та Владислав Євдокімов (учень 4-В класу) підкорили серця освітян. Яскраві, піднесені, емоційно-наповнені виходи ведучіх стали справжньою прикрасою роботи конференції.
Зрозуміло, що за блискучим виступом дітей стоїть професійна, наполеглиава й творча співпраця учнів зі своїм педагогом Наталією Миколаївною.
Вітаємо із нагородою! Пишаємося і радіємо!

omelchenko alyna

«З Україною в серці !»

Традиційний конкурс читців українських віршів «З Україною в серці» справив на слухачів та членів журі глибоке враження. Діти виконували вірші зворушливо, з піднесенням. Особливу святковість конкурсу додавало українське вбрання виконавців.

Результати конкурсу серед учнів 2-х класів:

1 місце – Ляхов Матвій (2-А кл.), Гончаренко Нікіта (2-Б кл.);

2 місце – Зінченко Ніка (2-Б кл.), Товстуха Ольга (2-Б кл.);

3 місце – Панченко Михайло (2-Г кл.).

Результати конкурсу серед учнів 3-х класів:

1 місце – Пілецька Дарина (3-В кл.);

2 місце – Ума Пешенс (3- кл.), Будник Марія та Ворохта Катерина (3-Б кл.);

3 місце – Уварова Тетяна (3-А кл.).

Номінація «Глядацькі симпатії» – Чернетченко Тимофій (3-А)

Результати конкурсу серед учнів 4-х класів:

1 місце – Бокова Еліза(4-А кл.), Васильченко Аліна (4-Г кл.);

2 місце – Дедюшева Альона (4-А кл.), Рева Марія (4-Г кл.), Калантаєнко Олександр (4-Б кл.);

3 місце –Левченко Маргарита (4-В кл.), Дубровський Єгор (4-Г кл.).

Номінація «Літературний дебют» – Лебідь Кирило (4-А кл.)

virshi

 

 

dscn7981

 

 

«Ліхтарик Правовик»

У межах Тижня правових знань проходив конкурс стіннівок «Ліхтарик Правовик». Колективні роботи учнів 3-х класів відрізнялися оригінальними рішеннями та відповідали тематиці.  17.10.16 на Асамблеї дитячі  колективи 3-х класів були нагороджені грамотами за активну участь у конкурсі.

Серед 4-х класів грамоту отримала Безвін Дар’я, учениця 4-Г класу. Вона власноруч намалювала змістовну, ілюстровану стіннівку.

dscn7985

 

“Зірки майбутнього”

5 листопада у Херсоні відбувся Всеукраїнський фестиваль–конкурс мистецтв для талановитих дітей та молоді «Зірки майбутнього». Продемонструвати свої таланти з’їхалися окремі виконавці та дитячі колективи різних естетичних напрямків з Києва, Одеси, Миколаєва, Тернополя та інших куточків України.
Наше рідне місто на цьому конкурсі представляв вихованець театральної студії «Фантазія» Владислав Євдокимов, учень 4-В класу КУ Сумська спеціалізована школа I ступеня №30, м. Суми, Сумської області (керівник Омельченко Н.М.)
Владиславу вдалося з простого дитячого віршика створити справжню міні-виставу. Його виступ вразив журі, яке аплодувало йому стоячи.
Результат – Гран – прі Всеукраїнського фестивалю!
Вітаємо Владислава та Наталію Миколаївну!
Бажаємо подальших перемог та успіхів.

15078664_1836817679896172_5963394712459880390_n 15036453_1836817733229500_5970434692618381160_n 15027868_1836817743229499_77909317824809025_n 14980807_1836817699896170_215011654773845382_n

оголошення

05-03-2020
12-03-2020
 
                     

веб-сайт проєкту

телеграм канал 

бот

@stopdrugsbot 

     
05-05-2020
21-05-2024
16 лютого 2024 року учні 2-Д та 2-В класу разом з вчителем початкових класів Безлепкіною Мариною Олександрівною та директором СПШ #30 "Унікум" Сопіною Ларисою Миколаївною стали учасниками телемосту -  "Єднаємось заради Перемоги!".
 Телеміст об'єднав Тернопільську, Львівську, Донецьку, Черкаську, Сумську та Волинську області. Діти з різних куточків нашої держави розповідали про особливості навчання під час війни, а також обмінювалися досвідом волонтерської діяльності.
Єднаємось заради Перемоги!
Разом ми сила!
Слава Україні!
Героям Слава!