Учні 1-2 класів (вихованці вокального гуртка) СПШ #30 “Унікум” вітають з Днем Святого Миколая!
Зичимо добра і любові, миру і щастя, здоров’я і гармонії, добробуту та незгасного світла радості в житті!
Шановні воїни, захисники України, учні СПШ #30 “Унікум” вітають Вас з Днем Збройних Сил України!
Від усієї душі хочемо побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!
Щира подяка за кожен ранок, день і ніч! Низький уклін вам!

 

У закладі освіти пройшов ярмарок “Від маленьких сердець до великої перемоги” до дня Захисників і Захисниць України.

На подвір’ї школи о 9 ранку діти разом із батьками могли придбати смаколики та вироби хенд-мейд. Учасники заходу підготували ексклюзивні ляльки-мотанки, патріотичні браслети, вишивку та інші вироби.Також продавали домашню випічку, желе, цукерки.Вторговані кошти будуть передані на потреби військовим збройних сил України.

 

З 04.08.2023 по 8.09.2023 в закладі освіти проходив Олімпійський Тиждень, з метою залучення дітей до активного способу життя, рухової активності, долучення їх до цінностей олімпійського руху.

Відповідно до Плану заходів, вчителями фізичної культури проведено Олімпійський урок, в ході якого здобувачі освіти розширили свої знання про олімпійські види спорту, брали участь у вікторині “Навколо спорту”.
У кожному класі, під час ранкових зустрічей, учні ділилися з однокласниками своїми спортивними досягненнями, демонстрували медалі, кубки та інші нагороди.
Класні керівники та вихователі ГПД провели активні динамічні паузи: рухливі ігри, естафети та руханки.
Міжнародний день миру
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру у Сумській початковій школі #30 “Унікум” пройшли онлайн тематичні заходи для здобувачів освіти 1-4 класів. Також учні виготовили головний символ МИРУ – білого голуба.
День козацтва та День захисника та захисниць України

Учні Сумської початкової школи “Унікум” долучилися до обласної благочинної акції “Подякуй військовим”. Сьогодні, в День захисників і захисниць України, Українського козацтва і Святої Покрови, військовослужбовці 117 окремої бригади ТрО, яка стоїть на захисті кордонів Сумщини, отримали від “унікальних” четвертокласників унікальні подарунки, зроблені власними руками, а від їх батьків – вкрай потрібні речі. “Вдячніі серця” , в яких записана Молитва за захисників, лягли до вишитої ікони Матері Божої, ляльок-мотанок, а все разом і кожен предмет окремо утворили обереги. До цього юні журналісти, четвертокласники Поліна Шверненко, Аліса Іваненко, Володимир Кобичев і першокласник Ярослав Дегтяр, записали звукову вітальну листівку Захисникам України. Це ще одна важлива справа, що додалася в скриньку добрих справ великого загальношкільного проєкту “Рух вдячності”.

9 листопада День української мови та писемності 💐
“Мова-втілення думки. Що багатша думка-то багатша мова…” 🌼
Учні 1 класу люблять її, вивчають її, розвивають її🌺☀️
Мова- серце нації!

Ласкаво просимо на міні-фотовиставку робіт учнів, які відвують “Фотогурток”. Керівник гуртка – Тетяна Попова.

Тема: “Зимовий етюд”
За короткий проміжок часу гуртківці навчилися використовувати налаштування фотокамери; світло й колір фотографії; ракурси та композиція; художній погляд на сцени та об’єкти при фотографуванні.
Ми пишаємося нашими талановитим і унікальними учнями!

Розвиток творчості наших унікальних під час локдауну

Челендж #Локдаун_Унікум в дистанційному режимі тривав у нашій школі впродовж всього періоду локдауну. Тематика виховних і пізнавальних заходів була найрізноманітнішою. Так, «Фотосушка для родинних спогадів» дала можливість проявити свої почуття 48 родинам наших учнів, а «Годуємо птахів» спонукала проявити милосердя і допомогти пернатим під час найбільших морозів. Тут найкреативніший підхід проявили 51 дитина з 17 класів.

Тема: «Щедруємо, засіваємо». Це – не тільки демонстрація талантів наших унікальних, а ще й усвідомлення того, як батьки та вчителі змогли донести до дітей глибинні знання українського народу, як вони їх засвоїли. Учні закладу вразили красою і своєрідністю виконання щедрівок та засівалок.

Треба було проявити творчість і фантазію школярам, коли вони самостійно (й з допомогою дорослих, як без цього?) створювали під час челенджу #Локдаун_Унікум: «Банки для добрих справ», «Красиві закладинки для книг», «Великі літери для стильної кімнати», «Шоколадне молоко для затишного вечора».

«Скоромовки-чистомовки» змусили наших учнів не тільки вивчити, а й навчитися правильно вимовляти складні слова, що сприяє розвитку мовленнєвого апарату в дітей.

Найнеочікуваніші результати дала тема «Чарівна нитка». Діти мали продемонструвати малюнки, які вони створювали з допомогою звичайної нитки. Усього лише нитка і фарба, а вийшли неймовірні картини, на яких зображено земні й інопланетні квіти, птахи, тварини і ще багато всякого, що важко описати звичайними словами.

Усього в челенджі #Локдаун_Унікум взяли участь 137 учнів з 17 класів Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 «Унікум».

Найактивнішими виявилися учні 1-Я, 1-Е,1-М, 1-Н, 1-С, 2-І, 2-Т, 3-У, 3-Р, 4-Б, 4-Г класів, які долучилися до реалізації 10 тем.

Підсумовуючи результати і бачачи задоволення, яке отримали діти та їх рідні від створення чогось нового, можна з упевненістю сказати, що завдання, яке вже закладено в значенні слова «челендж» досягнуто: наші учні вкотре довели, що вони не тільки унікальні, талановиті, обдаровані, а ще й відповідальні українські школярі. (Челендж – виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою).

Креативні, сучасні, святкові канікули

День Новорічної маски

Фестиваль Lego

Тиждень фізичної культури та спорту 

1 вересня 2020

Фото-галерея плакатів “СТОП-КОРОНАВІРУС”

2-Д клас

2-Р клас

2-К клас

2-У клас

3-А клас

3-Б і 3-В клас

3-Г клас

4-А

4-Б

4-В клас

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

День вчителя 2019

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

Останній дзвоник 2019

« of 2 »

Перший дзвоник 2018

Останній дзвоник 2018

Свято весни

День Капелюшка

Новорічна феєрія

Новорічні ранки

Флешмоб

Весняна ярмарка

оголошення

05-03-2020
12-03-2020
 
                     

веб-сайт проєкту

телеграм канал 

бот

@stopdrugsbot 

     
05-05-2020
21-05-2024
16 лютого 2024 року учні 2-Д та 2-В класу разом з вчителем початкових класів Безлепкіною Мариною Олександрівною та директором СПШ #30 "Унікум" Сопіною Ларисою Миколаївною стали учасниками телемосту -  "Єднаємось заради Перемоги!".
 Телеміст об'єднав Тернопільську, Львівську, Донецьку, Черкаську, Сумську та Волинську області. Діти з різних куточків нашої держави розповідали про особливості навчання під час війни, а також обмінювалися досвідом волонтерської діяльності.
Єднаємось заради Перемоги!
Разом ми сила!
Слава Україні!
Героям Слава!