Вихованці фотогуртка запрошують на весняну виставку.

Возможно, это изображение (текст) Возможно, это изображение (роза)

Возможно, это изображение (цветок) Возможно, это изображение (птица, цветок, природа и текст «京 бутенко матвй 3-у клас»)

Ласкаво просимо на міні-фотовиставку робіт учнів, які відвують “Фотогурток”. Керівник гуртка – Тетяна Попова.

Тема: “Зимовий етюд”
За короткий проміжок часу гуртківці навчилися використовувати налаштування фотокамери; світло й колір фотографії; ракурси та композиція; художній погляд на сцени та об’єкти при фотографуванні.
Ми пишаємося нашими талановитим і унікальними учнями!

Розвиток творчості наших унікальних під час локдауну

Челендж #Локдаун_Унікум в дистанційному режимі тривав у нашій школі впродовж всього періоду локдауну. Тематика виховних і пізнавальних заходів була найрізноманітнішою. Так, «Фотосушка для родинних спогадів» дала можливість проявити свої почуття 48 родинам наших учнів, а «Годуємо птахів» спонукала проявити милосердя і допомогти пернатим під час найбільших морозів. Тут найкреативніший підхід проявили 51 дитина з 17 класів.

Тема: «Щедруємо, засіваємо». Це – не тільки демонстрація талантів наших унікальних, а ще й усвідомлення того, як батьки та вчителі змогли донести до дітей глибинні знання українського народу, як вони їх засвоїли. Учні закладу вразили красою і своєрідністю виконання щедрівок та засівалок.

Треба було проявити творчість і фантазію школярам, коли вони самостійно (й з допомогою дорослих, як без цього?) створювали під час челенджу #Локдаун_Унікум: «Банки для добрих справ», «Красиві закладинки для книг», «Великі літери для стильної кімнати», «Шоколадне молоко для затишного вечора».

«Скоромовки-чистомовки» змусили наших учнів не тільки вивчити, а й навчитися правильно вимовляти складні слова, що сприяє розвитку мовленнєвого апарату в дітей.

Найнеочікуваніші результати дала тема «Чарівна нитка». Діти мали продемонструвати малюнки, які вони створювали з допомогою звичайної нитки. Усього лише нитка і фарба, а вийшли неймовірні картини, на яких зображено земні й інопланетні квіти, птахи, тварини і ще багато всякого, що важко описати звичайними словами.

Усього в челенджі #Локдаун_Унікум взяли участь 137 учнів з 17 класів Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 «Унікум».

Найактивнішими виявилися учні 1-Я, 1-Е,1-М, 1-Н, 1-С, 2-І, 2-Т, 3-У, 3-Р, 4-Б, 4-Г класів, які долучилися до реалізації 10 тем.

Підсумовуючи результати і бачачи задоволення, яке отримали діти та їх рідні від створення чогось нового, можна з упевненістю сказати, що завдання, яке вже закладено в значенні слова «челендж» досягнуто: наші учні вкотре довели, що вони не тільки унікальні, талановиті, обдаровані, а ще й відповідальні українські школярі. (Челендж – виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою).

Креативні, сучасні, святкові канікули

День Новорічної маски

Фестиваль Lego

Тиждень фізичної культури та спорту

1 вересня 2020

Новорічні ранки

Флешмоб

Весняна ярмарка

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Настанови МОЗ

До уваги всіх учасників освітнього процесу!