Оптимальна структура навчального дня передбачає, що після академічної частини учні мають час на інтелектуально-активний відпочинок – на гурткову діяльність. Під час занять гуртків, відповідно до педагогічних рекомендацій, надзвичайно важливо забезпечити здобувачам освіти зміну виду діяльності після навчального дня. Напрями гурткової діяльності сформовані відповідно до пропозицій і прохань батьків, статистики відвідувань та оптимального навантаження дітей з метою розкриття їх талантів і потенційних можливостей.

Флорбол

Командний вид спорту, де гра ведеться пластиковим м’ячем, удари по якому наносять ключкою. Завдання гри: забити м’яч у ворота суперника. До м’яча можна торкатися ногою лише тоді, коли хочеш зупинити його. Вести його по майданчику, забивати у ворота дозволяється лише ключкою. Це досить молода спортивна дисципліна, яка щороку набуває популярності.

Гурток «Природа рідного краю»

Надзвичайно різноманітний, дивовижний світ природи України. Які птахи радують нас своїм співом? Які з них перелітні? Як навчитися не забруднювати довкілля? Що росте у нас під ногами? На усі ці запитання і багато інших можна знайти відповідь на заняттях гуртка «Природа рідного краю». Під час теоретичних і практичних занять діти  в ігровій формі поглиблюють знання про природу рідного краю, засвоюють закономірності природних процесів і явищ, основи екологічної культури.

Хореографічний гурток

Хореографічне мистецтво вчить дітей краси та виразності рухів, формує їх тіла, розвиває витривалість, спритність, пластику. Завдяки систематичним заняттям хореографією, учні отримують загальну естетичну і танцювальну культуру. Кожне заняття – це поступовий крок уперед по створенню танцю.

 

Гурток боксу

Бокс — контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках. Що це дає? По-перше, боксери покращують координацію рухів. По-друге, бокс підвищує витривалість. Крім відпрацювання ударів і спарингів, боксери стрибають, бігають та відтискаються. І нарешті, бокс підвищує впевненість у собі та своїх силах. Мова не лише про вміння постояти за себе. Боксери вчаться боротися зі своїми страхами та контролювати емоції, а тому їм простіше протистояти життєвим труднощам.

Гурток карате

У наші дні це бойове мистецтво перебуває на хвилі популярності. Карате — це цілісна система розвитку тіла й духу. Зокрема, воно чудово розвиває координацію рухів. Дитина, яка займається карате, буде мати перевагу порівняно з однолітками у рівні володіння власним тілом. Заняття карате розвивають фізичну силу й вольову складову характеру. Карате дисциплінує та навчає долати труднощі. Ті риси характеру, яких дитина набуває та які розвиває в процесі освоєння карате, формують із активної дитини — лідера, а з делікатної та сором’язливої — впевнену в собі особистість.

Театральний гурток

Тут дуже весело й зовсім не схоже на уроки, а більше схоже на захоплюючу гру!!!

Це можливість поринути в чарівний світ театру. Під час акторської гри діти розвивають сценічну увагу, пам’ять, уяву, вчяться впевнено триматися перед публікою, чітко, з інтонацією, говорити, а також танцюють, співають, тренують сценічну мову. Зміст театралізованих занять включає в себе: розігрування різноманітних казок і театральних мініатюр, вправи з формування виразного виконання, вправи для соціально-емоційного розвитку дітей.

Гурток шахів

Шахи – древня інтелектуальна гра. Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? Гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети. І справа не тільки в розвитку логічного мислення. дитина вчиться: приймати власні рішення і відповідати за них; з усіх варіантів можливих вчиться вибирати найбільш вигідне і правильне рішення; шахи вчать тайм-менеджменту, адже в класичних шахах гра не може тривати довго, а відтак у кожного гравця є певний час на обдумування кожного ходу, як і загалом на гру.

Вокальний гурток

На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують власну самооцінку. Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу. Завдання: прищепити любов до вокального мистецтва та навчити правильно виконувати вокальні твори; пробуджувати в дітей інтерес до вокального мистецтва; розвивати вокальні задатки дитини; формувати бажання виступати перед глядацькою аудиторією; брати участь у конкурсах, концертах, фестивалях. Виховувати у дітей естетичний смак, самооцінку, наполегливість, почуття впевненості у своїх силах.

Легка атлетика

Легка атлетика з різноманітністю її видів надає можливість дітям, які так люблять змагатися один з одним, втамувати свою спрагу суперництва. Цей вид спорту розвиває у дітей силу, витривалість, терпіння і цілеспрямованість, а найголовніше – легка атлетика розвиває всі групи м’язів, а тому, навіть полишивши заняття легкою атлетикою, дитина може продовжувати займатися будь-яким іншим видом спорту. Дитячі заняття істотно відрізняються від дорослих. Навантаження для дітей набагато менші і розраховуються відповідно до їх віку, розвитку та фізичної підготовки.

Гурток «Handmade»

Гурток майстерності буде прекрасним вибором для всіх любителів чогось нового. Ручна робота сприяє створенню не просто цікавих і красивих предметів, а ще й активізує роботу мозку. Роблячи предмети власними руками, дитина вчиться просторовій уяві, деталізує процес їх створення, вчиться вкладати в результат своєї праці душу та любов. За допомогою цього мистецтва, навіть найпростіша ідея здатна перетворитися в унікальну композицію неповторної краси.

Гурток малювання

Заняття малюванням особливо позначиться на мисленні дитини, бо воно тісно пов’язане з малюванням. У процесі творчості в роботу будуть залучені аналізатори (м’язової-відчутні, рухові, а також зорові). Крім цього, образотворче мистецтво добре впливає на розвиток дрібної моторики, уваги і пам’яті. У процесі створення нового малюнка, дитина докладає величезних зусиль, щоб завершити його, а при цьому засвоює нові знання та вміння. Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, – і настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що вона бачить в своїй уяві.

Гурток «Lego»

Гурток «Lego» покликаний надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO.

Гурток «Юні журналісти»

Справа не в тому обере ваша дитина в майбутньому професію журналіста чи не обере, але те, що вона в цьому гуртку навчиться бачити світ, спостерігати за природою, спілкуватися з людьми, використовувати гаджети як робочі інструменти для роботи, розрізняти позитивне і негативне, слухати і прислухатися, запитувати і відповідати, викладати свої думки на папері і бути відповідальною за кожне своє слово – однозначно.

Гурток «Літературна діяльність»

Це – індивідуальна робота з талановитою дитиною, у якої є задатки майбутнього письменника. Тут вона вчиться викладати на папір свої фантазії та уявлення, створювати новий світ, нових героїв у перших власних книжках, які у підсумку виходять друком.