УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕЙНЯТИ ДОСВІД

20 квітня 2023 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради організував проведення Майстерні педагогічних інновацій з теми «Особливості організації освітнього процесу в НУШ». Своїм досвідом ділилися педагоги Сумської початкової школи № 30 «Унікум» Віталіна Ященко, Марія Линник та Юлія Піскун.
38 учителів початкових класів ознайомилися з вправами, що навчать дитину контролювати свої емоції, співпереживати, плекати радість; сучасними цифровими інструментами для пожвавлення освітнього процесу та на практиці дізналися про переваги платформи Microsoft Teams.
Приєднуйтеся до наших заходів, збирайте ідеї у свою педагогічну копілку, будьте унікальними!

Команда ТОВ «СТЕМ-КЛАС» 30 березня в м. Суми взяла участь у VI форумі директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області «Освіта. Рік незламності. Крокуємо до перемоги.».
Головною метою форуму стало створення безпечного освітнього простору в закладах освіти. Спільно із освітянами Сумщини для присутніх був організований показовий «Клас безпеки» з усіма необхідними локаціями – зона пожежної безпеки, зона мінної безпеки, зона безпеки дорожнього руху та зона надання до медичної допомоги, які оснащені всіма необхідними наочними матеріалами.
Присутні мали можливість ознайомитись з метою проведення занять з пожежної та протимінної безпеки, оглянути наповнення класу та методичні посібники, а також обмінятись досвідом з колегами та представниками Служби порятунку з питань проведення занять з безпеки життєдіяльності.
Проведення таких заходів дуже важливе, оскільки обмінюючись досвідом всі учасники навчального процесу мають змогу зробити майбутнє наших дітей більш безпечним.

Почесне консульство профінансувало заміну книжок у шкільній бібліотеці однієї з найбільших початкових шкіл України