В нашому закладі СПШ №30 “Унікум” СМР пройшов Тиждень психології з 15.04.-19.04.2024  «Сходинки до мого «Я». Мета проведення Тижня – формування у здобувачів освіти емоційного інтелекту, позитивних міжособистісних відносин у класних колективах. Під час проведення Тижня психології здобувачі освіти  активно брали участь в різноманітних заходах, які організували психологічна служба закладу освіти, педагог-організатор та педагоги освітнього закладу. Кожен день тижня був різного кольору, пройшов активно, жваво, цікаво та захоплююче. Перший день був жовтим, “День гарного настрою”. Учні, вчителі 1-4 класів взяли участь в акції «Кошик побажань», обравши побажання на цілий день і з посмішкою та позитивом розпочали навчальний тиждень. День другий – День ЩАСТЯ!!!!! (Червоний). Потрібно тільки вміти побачити, почути і відчути його в простих речах! Наші діти творили своє щастя фарбами та своїми маленькими пальчиками. День третій (зелений), “День ментального здоров’я!!!” Піклувалися про своє ментальне здоров’я наші технічні працівники, бо вони теж повинні бути в ресурсі завжди. Вихователі груп подовженого дня в День підтримки (білий день)організували вернісаж малюнків на асфальті “Що для мене щастя”. Діти малювали мирне небо, сонечко, квіти, улюблені іграшки, солодощі, друзів, батьків тощо. Діти неодмінно повинні бути щасливі, тому що дитинство – сама чудова пора. Тиждень психології завершився Днем вдячності, (колір голубий), ментальною підзарядкою для внутрішньої батарейки педагогів.

21 по 24 квітня 2020р. оголошено Тиждень психології. В цьому році він незвичайний, під гаслом «Психологія у моєму житті», а надзвичайне те, що тиждень проходить в соціальних мережах.
Психологічна служба КУ ССШ № 30 І ступеня «Унікум» СМР приєднується та пропонує поділитись своїми емоціями.

Психологічна служба та здобувачі освіти КУ ССШ № 30 І ступеня «Унікум» СМР із задоволенням приєднуємось до Тижня Психології та пропонуємо вашій увазі щасливі, толерантні, вишукані, милі та бездоганні творчі роботи наших учнів. Початок тижня розпочали наші першачки. Тема: «Мій найкращий день».

Серед учнів 2-х класів відбулась фотоакція “Мій улюблений друг!

2- К Мої улюбленці

З 22 по 26 квітня 2019р. у закладі освіти КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 ” Унікум “проходить Тиждень психології «Сходинки до свого Я». Всі учасники освітнього процесу, які заходять до закладу освіти з чарівного кошика діставали по одному побажанню та з позитивним настроєм виконували експрес-тест з дослідження особистості «Геометричні фігури». Учні, вчителі та батьки обирали із п’яти фігур ту, стосовно якої вони могли сказати: «Це – Я». Спробували відчути свою форму та колір! Потім на стіні геометричних фігур знаходили психологічний портрет своєї особистості за формою та кольором.

Пісочна терапія» – одна з тих технік, що дозволяє розкрити індивідуальність кожної дитини, розв’язати її психологічні проблеми, розвинути здатність усвідомити свої бажання і знаходити можливість їх реалізації. Так і наші діти отримують досвід створення маленького світу, можливості будувати своє життя власними руками.