21 по 24 квітня 2020р. оголошено Тиждень психології. В цьому році він незвичайний, під гаслом «Психологія у моєму житті», а надзвичайне те, що тиждень проходить в соціальних мережах.
Психологічна служба КУ ССШ № 30 І ступеня «Унікум» СМР приєднується та пропонує поділитись своїми емоціями.

Психологічна служба та здобувачі освіти КУ ССШ № 30 І ступеня «Унікум» СМР із задоволенням приєднуємось до Тижня Психології та пропонуємо вашій увазі щасливі, толерантні, вишукані, милі та бездоганні творчі роботи наших учнів. Початок тижня розпочали наші першачки. Тема: «Мій найкращий день».

Серед учнів 2-х класів відбулась фотоакція “Мій улюблений друг!

2- К Мої улюбленці

 

З 22 по 26 квітня 2019р. у закладі освіти КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 ” Унікум “проходить Тиждень психології «Сходинки до свого Я». Всі учасники освітнього процесу, які заходять до закладу освіти з чарівного кошика діставали по одному побажанню та з позитивним настроєм виконували експрес-тест з дослідження особистості «Геометричні фігури». Учні, вчителі та батьки обирали із п’яти фігур ту, стосовно якої вони могли сказати: «Це – Я». Спробували відчути свою форму та колір! Потім на стіні геометричних фігур знаходили психологічний портрет своєї особистості за формою та кольором.

 

 

 

 

 

 

Пісочна терапія» – одна з тих технік, що дозволяє розкрити індивідуальність кожної дитини, розв’язати її психологічні проблеми, розвинути здатність усвідомити свої бажання і знаходити можливість їх реалізації. Так і наші діти отримують досвід створення маленького світу, можливості будувати своє життя власними руками.