Розклад роботи гуртків

І корпус

День тижня Назва гуртка Керівник Час проведення Клас Місце проведення
 

Понеділок

Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 14.00-15.00

16.00-17.00

17.00-18.20

 

4 класи

3А, 3Б

читці

 

Музичний клас
Гурток фітнесу Краснова О.О. 14.00 – 15.00 3 класи Спортивна зала
16.00 – 17.00 4 класи
Гурток дизайну та малювання Водолага К.І. 16.00 – 17.15 3-4  класи Ігрова 3-А класу
Гурток з легкої атлетики Федорченко І.М. 17.00 – 18.00 3-4  класи Спортивна зала
 

Вівторок

Хореографічний гурток «Росточок» Христенко В.Ф. 14.20-15.00

16.00-16.40

 

3 класи

Анс. 3-4 класи

 

Спортивна зала
Гурток журналістики Говійна Л.М. 13.20-14.40 3-4  класи Бібліотека
Гурток паперового конструювання Охріменко Т.М. 16.00–17.00 4 класи Ігрова 4-Б класу
 

Гурток LEGO

 

Матринюк Г.І. 13.30–14.10 4 класи Кабінет інформатики
14.20–15.00 3 класи Кабінет інформатики
Шрамко Д.О. 13.30–14.10 4-Г клас Кабінет англійської мови
 

Середа

Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 13.20–14.00

14.00–15.00

16.00-17.20

17.20-18.00

3-А, 3-Б

3-В, 3-Г

4 класи

Читці

Спортивна зала

Кабінет музики

Вокальний гурток «Велика перерва» Москвітіна О.В. 14.20-15.00

16.00-16.40

16.50-17.30

Ансамбль 4 класів

Ансамбль 3 класів

Індивід. заняття

Кабінет музики
 

Четвер

Хореографічний гурток «Росточок» Христенко В.Ф. 14.20-15.00

16.00-16.40

 

3 класи

Анс. 3-4 класи

 

Спортивна зала
Гурток дизайну та малювання Водолага К.І. 16.00 – 17.15 3-4  класи Ігрова 3-А класу
Гурток паперового конструювання Охріменко Т.М. 16.00–17.00 4 класи Ігрова 4-Б класу
Гурток журналістики Говійна Л.М. 13.20-14.40 3-4  класи Бібліотека
 

 

Гурток LEGO

 

Матринюк Г.І. 13.30–14.10 4 класи Кабінет інформатики
14.20–15.00 3 класи Кабінет інформатики
Шрамко Д.О. 13.30–14.10 4-Г клас Кабінет англійської мови
Гурток з легкої атлетики Федорченко І.М. 16.45 – 17.45 3-4  класи Спортивна зала
П’ятниця Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 13.20–14.00

14.00–15.00

16.00-17.00

Читці

4 класи

3-В, 3-Г

Кабінет музики
Гурток фітнесу Краснова О.О. 14.00 – 15.00 3 класи Спортивна зала
16.00 – 17.00 4 класи
Гурток журналістики Говійна Л.М. 13.20-14.40 Бібліотека

Розклад роботи гуртків

ІІ корпус

День тижня Назва гуртка Керівник Час проведення Клас Місце проведення
Понеділок Флорбол Дорошенко С.В. 14.20–15.00

15.30–16.10

16.10–16.50

16.50–17.30

2-А, 2-Б

1-Р, 1-У

2-В, 2-Г

1-Д, 1-К

Спортивна зала
Гурток Hand Made Лаврик Є.О. 13.30-14.30

16.00-17.00

2-А

2-В

Ігрова 2-В класу
Гурток Hand Made Шипиленко О.І. 13.30-14.30

16.00-17.00

2-Б

2-Г

Ігрова 2-А класу
 

Гурток LEGO

 

Турченюк С.М. 13.30–14.10 2-В клас Кабінет 2-В класу
Панова С.І. 13.30–14.10 2-Г клас Кабінет 2-Г класу
Віторок Екологічна бригада Бур’ян О.М. 13.20-14.40 Гурток 2 класів Ігрова 2-А класу
Гурток карате Гутенко В.В. 13.40-14.40 1 класи Спортивна зала
Гурток фітнесу Краснова О.О. 16.00–17.00 2 класи Спортивна зала
Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 12.25–13.00

13.20–14.00

14.00-15.00

15.30-16.10

1-Р

2-А, 2-Б

2-В, 2-Г

1-Д

Актова зала
 

Середа

Гурток Hand Made Шипиленко О.І. 13.30-14.30

16.00-17.00

2-Б

2-Г

Ігрова 2-А класу
 

Гурток LEGO

 

Турченюк С.М. 13.30–14.10 2-В клас Кабінет 2-В класу
  Панова С.І. 13.30–14.10 2-Г клас Кабінет 2-Г класу
 

Четвер

Гурток Hand Made Лаврик Є.О. 13.30-14.30

16.00-17.00

2-А

2-В

Ігрова 2-В класу
Екологічна бригада Бур’ян О.М.

 

13.20-14.40 Гурток 2 класів Ігрова 2-А класу
Гурток карате

 

Гутенко В.В. 13.40-14.40 1 класи Спортивна зала
Гурток фітнесу Краснова О.О. 16.00–17.00 2 класи Спортивна зала
Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 12.25–13.00

13.20–14.00

14.00-15.00

15.30-16.10

1-У

2-В, 2-Г

2-А, 2-Б

1-Г

Актова зала
 

П’ятниця

Театральний гурток «Фантазія» Омельченко Н.М. 12.25–13.00

 

1-К

 

Актова зала

 

Флорбол Дорошенко С.В. 14.20–15.00

15.30–16.10

16.10–16.50

16.50–17.30

2-В, 2-Г

1-Д, 1-К

2-А, 2-Б

1-Р, 1-У

Спортивна зала