Робота закладу в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб‘єктів  освітнього процесу»

Наказ “Про утворення робочої групи та затведження плану заходів робочої групи з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу”

Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».

До відома: Соціальна згуртованість – це здатність суспільства забезпечити добробут усіх своїх членів, мінімізуючи нерівність у розвитку і уникаючи маргіналізації людей.

Мета: поєднати зусилля батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного середовища для дітей у соціокультурному просторі.

Учасники проекту:

• учні 1-4 класів;
  • батьки учнів, що навчаються в 1-4 класах;
  • педагогічний колектив школи.

Тривалість проекту: вересень 2017 року – червень 2018 року.

Завдання проекту:

1)    Вивчити потреби батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу;

2)    Розробити план роботи у проекті;

3)    Здійснити аналіз розвитку соціальної згуртованості учнів, вчителів, батьків.

Етапи проекту:

1. Вивчення потреб батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу.
  2. Організація роботи творчої групи. Складання плану проведення засідань творчої групи з метою координації впровадження проекту в школі, аналізу проміжних результатів та внесення корективів у план заходів, щодо реалізації проекту;
  3. Розробка плану заходів по школі щодо впровадження проекту;
  4. Реалізація запланованих заходів в школі;
  5. Висвітлення результатів участі у проекті на сайті школи та в соціальних мережах

Координатори проекту: заступник директора з навчально-виховної роботи Гребень М.В., практичний психолог Захарченко М.Г.