Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України визнала роботи переможців V Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» соціальною рекламою.

Відеороботи було створено в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна», метою якого є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, використання пішоходами світлоповертальних елементів у темний час доби, дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків.

Більше робіт проєкту, які отримали статус соціальної реклами можна переглянути у розділі «Соціальна реклама».

Безпека цивільного населення в зоні бойових дій