Міська методична проблема

«Формування конкурентоспроможної, соціалізованої особистості, громадянина – патріота шляхом упровадження сучасних інноваційних технологій на засадах педагогіки партнерства»

Методична проблема

«Розвиток емоційного інтелекту та м’яких навичок

(soft skills)  молодших школярів через використання інтерактивних технологій для формування конкурентноспроможної особистості»

Структура методичної роботи

  • Спільнота вчителів початкових класів – керівник Піскун Ю.О., вчитель початкових класів;
  • Творча група «Соціальна згуртованість» – керівник Захарченко М.Г., практичний психолог;
  • Творча група «Мова без кордонів» – керівник Цуканова О.В., вчитель англійської мови.
  • Школа професійної адаптації – керівник Масюкова Г.І., вчитель початкових класів;
  • Школа сприяння здоров’ю – керівник Єрмакова А.О., педагог-організатор.

 

Анкета

Абетка для директора та

інституційний аудит: траєкторія успіху для кожної школи (скачати)

На допомогу вихователю дидактичні матеріали до Дня сімї

20 вересня у Києві пройшов Форум якості освіти. Захід проходив у межах співробітництва між урядами України та Канади Державною службою якості освіти за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні». Директор школи Лариса Сопіна та заступник директора Наталія Підопригора долучились  до роботи секції «Школа в умовах війни – як забезпечити якість».

 

ОЦПО та РТМ і Сумська початкова школа & 30″Унікум”.” Юна журналістка” Валерія ШКОЛА (прізвище!) перемогла в обласному багатожанровому фестивалі-конкурсі” Осіння палітра Сумщини”. І місце в номінації “Проза” у своїй віковій категорії! Валєра писала про свого тата – Сергія Михайловича Школу, який захищав територіальну цілісність України в зоні АТО (зараз його фото на стенді в “Залі героїв” школи). Нагороди переможцям (танцюристи школи також перемогли у своїй номінації!) прийшли під час канікул, але спочатку захворіла дівчинка, потім почалась дистанційка – й ось, нарешті, мить нагородження. Директор школи Лариса Миколаївна Сопіна перед усім З-П класом (вчителька Оксана Володимирівна Бойко) вручила Диплом і подарунки автору – Валерії Школі, розповіла дітям про Збройні сили України, героїв, які нас захищали і захищають, а водночас дехто з них це ще й батьки наших “унікальних” дітей.

Символом єдності освітян України стало міжрегіональне засідання круглого столу «Оцінювання освітніх втрат у початковій школі під час пандемії», що відбулося 15 лютого 2022 року. Захід організовано Державною службою якості освіти для сертифікованих учителів і працівників територіальних органів Державної служби якості освіти Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей. У ньому взяли участь освітяни Миколаївської, Черкаської, Чернігівської та Сумської областей. У дискусії обговорювались здобутки та втрати усіх учасників освітнього процесу у період дистанційного навчання. Досвід роботи Сумської початкової школи №30 «Унікум» СМР представила заступник директора з НВР Бойко Оксана Володимирівна. У ході обговорювання проблем були окреслені шляхи їх вирішення та вдосконалення освітнього процесу з використанням системи дистанційного навчання.