Здобувачі освіти СПШ #30 “Унікум” долучилися до Всеукраїнської руханки Національного онлайн Марафону “Разом до перемоги”, в рамках реалізації загальнонаціонального проєкту “Пліч-о-пліч”

Здобувачі освіти СПШ #30 “Унікум” та їх батьки долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок

В закладі освіти з 27.11. по 01.12.2023 були розміщені скриньки для збору благодійних внесків, за які було придбано 100 новорічних подарунків для дітей прикордоння нашої області. Вдячні кожному і кожній за активну участь, доброту серця та небайдужість.
Маленькі справи для Великої Перемоги

В СПШ #30 “Унікум” СМР відбулися заходи, присвячені 90-им роковинам Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні та вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Класні керівники провели тематичні ранкові зустрічі, під час яких згадали трагічні сторінки історії України, виготовили «Незабудки пам’яті» та вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання
18 травня 2023 року вся Україна відзначає День вишиванки.
Здобувачі освіти та педагогічний колектив СПШ #30 “Унікум” долучилися до відзначення Дня Вишиванки.
Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
 Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Класні керівники провели святкові ранкові зустрічі та долучилися до флешмобу “Вишиванка – генетичний код”.
 Цей день приніс всім позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу!

 

17 лютого відзначаємо День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що добро перемагає зло.

Здобувачі освіти СПШ #30 “Унікум” долучилися до акції “Разом до Перемоги”. Діти відвідали майстер -клас з виготовлення окопних свічок, матеріали для яких вони активно приносили, а також їх виготовляли.
#дистанційнийтимбілдінг
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 08.11.2021 по 12.11.2021 проведено Тиждень безпеки дорожнього руху в Сумській початковій школі #30 “Унікум”, з метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Шкільним бібліотекарем Власенко О.В. проведено майстер-клас з виготовлення книжки- малюка “Дорожній знак – мій друг”, з метою розвитку творчості,уяви, мислення та повторення і узагальнення знань про правила дорожнього руху та дорожні знаки.
Вихователі ГПД провели низку онлайн виховних занять для учнів 1-4 класів: години спілкування “Ми здорові пішоходи”, перегляд та обговорення відео презентації про Правила дорожнього руху, виховний захід “Мій веселий світлофор”, вікторина “Знай і вивчай правила дорожнього руху” та інші.
Учні 1-4 класів активно прийняли участь у вернісажі малюнків “Я слухняний пішохід”, надіславши фото малюнків, в яких показали, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих.

dav
11.11.2021бібліотекар Власенко О.В. у рамках Тижня “Увага! Діти на дорозі” провела творчу майстерню по створенню книжки-малюка “Дорожній знак – мій друг” у 4-К, 4-У класах. Книжка мала своїми руками для учнів початкових класів – це унікальна розвиваюча іграшка, яка поєднує в собі багато різних функцій: виховання, розвиток дрібної моторики, розвиток фантазії. Мета заходу: поглибити знання учнів про правила безпеки дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.
Бібліотекар Власенко О.В. до Дня української писемності та мови провела в класах онлайн годину спілкування “Шануймо рідну мову!” Мета – розширити та поглибити знання учнів про мову; показати її багатство, мелодійність, красу; виховувати любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, пісні. “Мелодійна, дзвінка , Дивна, радісна, співуча, Лагідна, жива, казкова, Красна, чарівна, шовкова, Найдорожча, добра, власна, Мудра, сонячна, прекрасна, Солов’їна, барвінкова, Українська рідна мова!” Діти з великим задоволенням переглянули відео “Легенда про українську мову” та “10 цікавих фактів про мову”, прослухали твір Вікторії Онопрієнко “Казка про мову”. Учні розповідали вірші та гуморески.
До Міжнародного дня української писемності та мови в бібліотеці закладу освіти пройшов челендж “Звучи, рідна мово!” для учнів 4-х класів. Мовний челендж має на меті залучити найкращих знавців української мови до її популяризації серед школярів, а також спонукати кожного українця замислитися над тим, що особисто для нього означає рідна мова. Кращими виконавцями вірша про мову стали: учні 4-Р класу: Маслова Анна, Кругляк Богдана, Бондар Тимур; учениця 4-Д класу Волошина Софія.

ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова” (П.Мирний)
9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Традиційно у Сумській початковій школі #30 “Унікум” відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.
Цього дня в кожному класі відбулися онлайн виховні заходи з метою поглибити знання учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови.
Серед учнів 4-х класів проведено онлайн диктант, не для того, щоб з’ясувати як добре діти знають українську мову, а для того, щоб продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Педагог-організатор Єрмакова А.О. спільно з бібліотекарем Власенко О.В. організували та провели дистанційний віршований челендж “Любіть Україну”, до якого долучилися всі учні школи. Діти декламували та інсценізували вірші українських поетів.
День української писемності минув цікаво, змістовно та креативно, не дивлячись на дистанційне навчання та відсутність діток у закладі!
  

 

З 2.11.2021 по 5.11.2021 року педагогом-організатором Єрмаковою А.О. та практичним психологом Захарченко М.Г. проведено інтерактивне заняття “Безпечний Інтернет” для учнів 3-4 класів, надані практичні рекомендації щодо безпечного користування Інтернетом та розміщені в застосунку Тімс для учнів 1-2 класів. Їх мета – розширити та поглибити знання про безпечний Інтернет,розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навички, пам’ять, етичне спілкування між товаришами, дорослими.